Facebook Google+ Twitter

Kuba Wojewódzki kpi z "Rzeczpospolitej" i Lecha Kaczyńskiego

Kuba Wojewódzki na swoim facebookowym profilu zamieścił portret hip-hopowca, który ma twarz zmarłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego.

 / Fot. Sławek/CC BY-SA 2.0Podpis do zdjęcia na Facebooku brzmi: "Dziennik wycinanka o dumnej nazwie Rzeczpospolita zaprasza na Wielki Bal Na Gruzach III RP. Wybuchowy mix przebojów zagra DJ Trotyl !!!Wstęp jeszcze wolny".

Całkiem niedawno Wojewódzki był bohaterem wielkiego skandalu medialnego. Razem z Michałem Figurskim w charakterystyczny sposób żartował z ukraińskich kobiet. Jego specyficzne poczucie humoru skończyło się postawieniem mu przez prokuraturę zarzutów znieważenia innych osób na tle rasistowskim.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

" Razem z Michałem Figurskim w charakterystyczny sposób żartował z ukraińskich kobiet". To jest zamierzone kłamstwo w stylu "gebelsowskim", mające na celu "dokopanie" Wojewódzkiemu i Figurskiemu. Oni obaj drwili z tzw. "prawdziwych Polaków".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy seryjny samobójca nie mógłby odwiedzić Wojewódzkiego? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie dość, że rasy, to jeszcze podobieństwo i pochodzenie etniczne niezwykle bliskie. Ciężko chyba szukać bliższego nam narodu pod tym względem.

A Kuba? Pajac.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.