Facebook Google+ Twitter

Kuba Wojewódzki o artykule "Wprost": to nie jest dziennikarstwo

"Wprost" twierdzi, że atak na Kubę Wojewódzkiego może być ustawką. Dziennikarz unika kontaktów z policją, a koszulkę, którą mu oblano, dostarczył do analizy dopiero 10 dni po zdarzeniu. Znaleziono na niej fluid, a nie żrącą substancję.

 / Fot. Sławek, CC 2.0"Nie chcę komentować tekstu "Wprost". Ten artykuł to nie jest prawdziwie dziennikarstwo" - tak skomentował doniesienia "Wprost" Kuba Wojewódzki.

Tygodnik tymczasem twierdzi, że dziennikarz mógł podkoloryzować zeznania, a sam atak był zwykłą ustawką. Wojewódzki dopiero po 10 dniach od napaści dostarczył policjantom koszulkę, oblaną żrącą substancją. Analiza jednak nie wykazała żadnego toksycznego płynu. Na odzieży znaleziono... fluid, używany do zrobienia makijażu.

Policja chciała przebadać inne elementy stroju dziennikarza, ale ich nie otrzymała. "Dziwię się, że poszkodowany unika kontaktów z policją. To może wydawać się podejrzane" - powiedział wprost.pl policjant.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Załóżmy, że sprawcę "zamachu" schwytano, a na koszulce jednak wykryto żrącą substancję. Czy w sytuacji, gdy poszkodowany przekazał ją policji po 10 dniach, mogłaby być dowodem w sprawie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.