Facebook Google+ Twitter

Kuba Wojewódzki: Z okazji kolejnej rocznicy wszystkiego najlepszego

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-04-10 13:28

Na swoim oficjalnym profilu facebookowym Kuba Wojewódzki złożył życzenia wszystkim Polakom z okazji drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej. "Szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim, którzy słyszeli dwa wybuchy na pokładzie jeszcze zanim wiadome siły zrobiły mgłę" - pisze.

 / Fot. print screen / FacebookKuba Wojewódzki skomentował drugą rocznicę katastrofy smoleńskiej w dość niewybredny sposób. Jego życzenia z okazji drugiej rocznicy "polubiło" już 13 tys. internautów, a prawie 1300 udostępniło na swoim wallu.

Polacy !

Z okazji kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim, którzy słyszeli dwa wybuchy na pokładzie jeszcze zanim wiadome siły zrobiły mgłę oraz wysunęły zdradziecką brzozę, życzy...

autor programu Kuba Wojewódzki akurat w tej sytuacji pragnący zachować anonimowość !

hura, hura, hura !!!


Kuba Wojewódzki jest celebrytą i felietonistą tygodnika "Polityka". Obecnie jest znany głównie z reklam Play oraz jurorowania w TVN-owskich talent show. Choć przedstawiany jako dziennikarz, nigdy nie ukończył studiów dziennikarskich, a edukację zakończył na szkole średniej. Wojewódzki przez wielu młodych ludzi traktowany jest jako autorytet.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (30):

Sortuj komentarze:

ciotołap
  • ciotołap
  • 12.04.2012 20:47

No to jest duży kawał wała,może dorównuje nawet paplikociocie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
także miłujący pokój
  • także miłujący pokój
  • 12.04.2012 16:33

@ Arkadiusz Gębka dzisiaj 13:17 i wcześniej

Prosimy o Pana kolejne Akty Adoracji i Umiłowania wesołego chłopca z TVN.
A co nabroił w tym czasie kabareciarz Pietrzak?
Czekamy z niecierpliwością na stosowne zestawienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świeży wpis Wojewódzkiego na fb.

"Moje ostatnie życzenia na FB zgromadziły 20 tysięcy podpisów. 20 tysięcy ludzi !!! Wiecie jak pięknie by to wyglądało na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie ... Jak i n a c z e j.

20 tysięcy ludzi rozumiejących, że na bezgraniczny cynizm, wulgarną manipulację i krwistą retorykę narodowej-kato-prawicy można odpowiedzieć ironią, żartem, kpiną. Bo wobec tych wartości oni są bezradni.

20 tysięcy lu...dzi którzy mają dosyć codziennego wyciągania 96 ciał z trumien tylko po to by realizować swe nienawistne postulaty.

20 tysięcy osób wiedzących, że nikt nie ma monopolu na właściwą żałobę, prawdziwy smutek, nieodżałowaną stratę.

dziękuję.

Niniejszym Smoleński Grób uważam za zamknięty
k.

ps. czy wiecie, że jeden z moich ulubionych literatów Andrzej Stasiuk nazwał swoją owce Smoleńsk. I od razu słowo Polak/ Katolik dostaje rumieńców..."

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 12.04.2012 12:21

Kuba Wojewódzki to małe obsikane własnym moczem podstarzałe szczenię.
Niektórzy Polacy , podobnie jak i niektórzy przedstawiciele społeczności europejskiej , lubią jak na ich oczach osobnik tego co on pokroju z defekuje się.
Niczym innym a właśnie takim to zjawiskiem jest niemal każde publiczne wystąpienie zrealizowane , tak w mowie czy w piśmie , przez osobnika o inicjałach K.W.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jadzia
  • jadzia
  • 12.04.2012 08:48

Napisałam,że ten głupek już nie może i ktoś to usunął(może sam debil,prawda boli).

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciekawy
  • ciekawy
  • 11.04.2012 15:16

@ Arkadiusz Gębka Dzisiaj 10:21

Najpierw bronił Pan z przyjemnością, podstarzałego oblubieńca ulicy i inteligentych inaczej, że jeśli mógł kabareciarz [Pietrzak] odnieść się do rocznicy katastrofy smoleńskiej, to i dowcipniś może.
Nie przytoczył Pan jednak przykładu, że Pietrzak złożył tego samego dnia podobnie chamciukowate [jak te od dowcipnisia z TVN] życzenia dla postępaków czy ruskich Polaków. Więc to co Pan zmajstrował na powyższy temat wygląda jak insynuacja.
Zajrzałem też na chybcika do Pańskiej twórczości i wyłowiłem kilka cytatów:
"Kolejne dwanaście miesięcy okazały się bombowymi" (o katastrofie smoleńskiej)
"nie czyniono poszukiwań śladów halucynogenów"
"bycie czy nie bycie w kokpicie - nie wpływa na przeżycie"
Życzę dalszego samodoskonalenia się w szacunku i w miłości bliźniego oraz sukcesów w bezlitosnym tępieniu resztek własnej pogardy do innych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
panna ze śląska
  • panna ze śląska
  • 11.04.2012 12:43

nawet nie chce mi sie z wami gadać. ciekawe co mądrale zrobicie jak obudzicie się z ręką w nocniku

Komentarz został ukrytyrozwiń
kita
  • kita
  • 11.04.2012 11:36

CO OD TAKIEGO PROSTAKA WYMAGAĆ .WAŻNE ZE JEST CELEBRYTĄ I TO NASZEMU DURNEMU SPOŁECZEŃSTWU WYSTARCZA TAKI SAM POZIOM CO I WOJEWÓDZKIEGO

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ ciekawy

Znamienne jest to ile pogardy ma Pan(i) do adwersarza o innej orientacji politycznej.
W jednym zdaniu pełna "uprzejmości" ocena.
Niegrzeszący pomysłowością pisarz ludowy o mizernej logice, który coś tam zapiszczał.
Jestem pełen uznania...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciekawy
  • ciekawy
  • 11.04.2012 07:52

@ Arkadiusz Gębka

Według pana mizernej logiki, to i pana można zestawić z Kaczorem i z Bul-Komorowskim, bo oni coś powiedzieli w rocznicę i pan także coś zapiszczał. Nawet jak na pisarza ludowego nie grzeszy pan zbytnią pomysłowością...