Facebook Google+ Twitter

Kubańskie show już październiku w Polsce

Wspaniali wokaliści, tancerze i muzycy już po raz trzeci zaprezentują polskim widzom nocne życie na Kubie. Odnowione show będzie można zobaczyć w Gdyni, Warszawie i Poznaniu.

 / Fot. Materiały organizatoraTerminy koncertów:
25 października 2013 – Gdynia, Hala Gdynia, godz. 19.00
26 października 2013 - Warszawa, Sala Kongresowa, godz. 19.00
27 października 2013 – Poznań, Sala Ziemi, godz. 19.00

Bilety do kupienia przez internet www.eBilet.pl lub www.eventim.pl
Wykaz punktów sprzedaży www.eBilet.pl lub www.eventim.pl
Rezerwacja biletów grupowych(powyżej 10 sztuk): rezerwacje@makroconcert.com

 / Fot. Materiały organizatoraW 2010 roku zachwycili polską publiczność po raz pierwszy, w 2012 roku potwierdzili, że potrafią rozgrzać i porwać do zabawy każdego. Ich muzyka wypełniona słońcem i radością sprawia, że poczujesz się jak na rajskiej, karaibskiej wyspie i nie będziesz chciał przestać tańczyć! Już w październiku po raz kolejny odwiedzą Polskę kubańscy artyści z Pasion de Buena Vista! Ze swoim odświeżonym i uzupełnionym o nowe elementy show, bogatym w żywiołowy taniec i wspaniałe utwory, które niegdyś dochodziły z wnętrza słynnego na całym świecie hawańskiego klubu, z pewnością rozgrzeją Wasze zmysły i serca.
 / Fot. Materiały organizatoraJeżeli z wypiekami na twarzy oglądałeś Buena Vista Social Club, jeżeli bezustannie słuchasz muzyki z tego filmu, nie możesz przegapić ich występów na żywo. Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy kolejny raz zabiorą Cię w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, abyś mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość życia – a to wszystko już w październiku w Gdyni, Warszawie i Poznaniu.

„Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasion de Buena Vista – to najczystszy kubański ogień.” (tancerz i choreograf Francisco Blanco Prada)

 / Fot. Materiały organizatoraGwarancją najwyższej jakości show jest fakt, iż większość z członków Pasion de Buena Vista występowała z legendarnym Buena Vista Social Club. Dziś przez większość krytyków zostali okrzyknięci godnymi ich następcami. W zespole śpiewają m.in. Maida Grandeurs i Antonio Castro, którzy występowali na jednej scenie z legendarnymi Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos, Gonzalesem oraz Compay’em Segundo. Tancerze wywodzą się natomiast z legendarnego nocnego klubu Hawany – kabaretu Tropicana, do którego od 70 lat co noc ustawiają się kolejki chętnych by obejrzeć wspaniałe rewie.
Pasion de Buena Vista to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii i porywającej choreografii. Gorące rytmy, pełen pasji taniec, egzotyczne kobiety, Latynosi gotowi Cię uwieść i muzyka, przy której można się rozmarzyć.
 / Fot. Materiały organizatoraNiepowtarzalni muzycy, najpopularniejsi piosenkarze i niewiarygodni tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie, które zarazi Cię humorem i temperamentem Kuby. Wraz z unikalną mieszanką melancholii i szczęścia, wraz z rytmem, który wkrada się pod skórę, wraz z melodią i ruchami, które trafiają prosto do serca, artyści zapalą w Tobie ogień kubańskiego pożądania życia. Pasion de Buena Vista jest prawdziwą deklaracją miłości do Kuby.

„Jeśli pokochałeś „Buena Vista Social Club” – nie możesz przegapić tego show!” (Der Spiegel)

 / Fot. Materiały organizatoraHistoria Pasion de Buena Vista rozpoczęła się od wielkiego uczucia. Producent widowiska Uwe Dannbacher poznał miłość swojego życia – Kubankę Yasirę Plazenzia-Rodrigues podczas pracy nad filmem Wim’a Wenders’a Sons of Buena Vista. Znajomość przerodziła się namiętność. Dzięki licznym podróżom do rodzinnego kraju swojej żony, gorący karaibski płomień rozpalił serce Dannbacher’a. Zaczął podróżować po Kubie w poszukiwaniu najbardziej autentycznych, obiecujących i prawdziwych muzyków oraz tancerek w kraju. Opowiadał on o swoim pomyśle na show z takim zapałem i zaangażowaniem, że artyści, w tym tak znani jak Maida Castaneda czy Antonio Castro, bez zastanowienia godzili się wziąć w nim udział. Dziś grają dziesiątki koncertów na całym świecie, odnosząc coraz większe sukcesy! Już w październiku wystąpią w Polsce, przyjdź i przekonaj się czym jest kubański ogień!

„Porywające kubańskie show, które na pewno rozpali Wasze serca.” (L’express)

Źródło: Materiały prasowe Agencji Makroconcert

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.