Facebook Google+ Twitter

Kubica utrzymuje prowadzenie!

Robert Kubica po trzech odcinkach specjalnych Rally del Taro, zwiększył przewagę nad swoimi rywalami z klasy S1600. Niestety w generalce Robert spadł na 10 miejsce.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4a/Kubica2010Malaysia.jpg / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4a/Kubica2010Malaysia.jpgPo bardzo dobrych wynikach uzyskanych w sobotę, Polacy nadal utrzymują świetną passę. Na 24-kilometrowym odcinku otwierającym dzisiejsze zmagania Folta, nasza ekipa zajęła 10. miejsce. Na kolejnej próbie Tornolo, krakowianin był 6. Na trzecim odcinku Montevaca, tak jak w przypadku pierwszej próby, uplasował się na 10 pozycji.

Kubica i Gerber zajmują aktualnie 10. miejsce w generalce, wyprzedzając kilka załóg jadących autami czteronapędowymi i prowadzą w klasie z przewagą 34,7 sekundy.

Liderem rajdu pozostaje Manuel Sossella, tuż za nim jest Silvano Luciani ze stratą przeszło 34 sekund. Na ostatnim miejscu znajduje się Claudio Sory, tracący do lidera przeszło 1 minutę i 7 sekund.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.