Facebook Google+ Twitter

Kubica wycofał się z rajdu, ale został... Św. Mikołajem

Robert Kubica wycofał się z rajdu Internazionale Il Ciocchetto. Jest to efekt wypadku Polaka. Zawody wygrał Renato Travaglia. Co ciekawe, podczas udzielania końcowych wywiadów, Robert Kubica był przebrany za Świętego Mikołaja.

Robert Kubica w samochodzie rajdowym. Licencja Creative Commons więcej informacji tutaj: http://creativecommons.org/licenses/by/2.0/ oraz w linku odsyłającym do zdjęcia / Fot. http://www.flickr.com/photos/fisico_6403/5212384238/sizes/l/in/photostream/Podczas ostatniego wczorajszego odcinka specjalnego, Robert Kubica z pilotem Giuliano Manfredim, jadący Renault Clio Williams, urwał koło i nie dotarł na metę OS-u. Dziś, mimo iż widnieli oni na liście startowej, nie wyjechali na trasę.

Rajd wygrał Renato Travaglia, który objął w nim wczoraj prowadzenie po czwartym OS-ie. Włoch wygrał tylko 2 z 12 odcinków specjalnych. Pozwoliło mu to jednak wygrać z przewagą blisko 40 sekund nad rodakiem Gianlucą Vita.

Dziś po zakończeniu rajdu, kierowcy udzielali wywiadów w stroju mikołajów. Nie inaczej zrobił Robert Kubica, który w czapce, z brodą i wąsami i w pelerynie udzielał wywiadu włoskiemu dziennikarzowi.

Ciekawych tego, jak Robert wygląda w stroju Świętego Mikołaja zapraszam do obejrzenia filmu: (Wypowiedź Polaka od 6:49)Źródło: www.f1ultra.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Włoskiego się uczy, bo w Ferrari wszystko po włosku ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajnie Robert wygląda w tym stroju Mikołaja :)
A jego włoski, pierwsza klasa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.