Facebook Google+ Twitter

Kubica zwycięża!

Po bardzo dobrym występie, Robert Kubica i Jakub Gerber zwyciężyli Rally del Taro w swojej klasie S1600, a w generalce uplasowali się na ósmej pozycji.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fa/Robert_Kubica_2010_Malaysia.jpg/558px-Robert_Kubica_2010_Malaysia.jpg / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fa/Robert_Kubica_2010_Malaysia.jpg/558px-Robert_Kubica_2010_Malaysia.jpgPolakom udało się bezawaryjnie dojechać do mety. Robert objął prowadzenie po dwukrotnym odcinku Bardi, i nie oddał go aż do mety, ciągle powiększając przewagę. Drugi w klasie, Fabio Federici, stracił do naszej ekipy przeszło minutę.

Duet Kubica - Gerber najszybciej przejechał dziewięć na dziesięć odcinków w klasie. Dobry wynik może wskazywać, że gdyby polska ekipa miała samochód z napędem na cztery koła jej rezultaty byłyby jeszcze lepsze.

O potencjale rajdowym Roberta Kubicy może świadczyć to, że z każdym przejechanym oesem miał lepszy czas. Był szybszy niż niektórzy kierowcy jadący mocniejszymi samochodami.

Triumfatorem 17. edycji Rally del Taro został Manuel Sossella (Subaru Impreza WRC). Podium uzupełnili Claudio Sora (Ford Focus WRC 08) i Silvano Luciani (Peugeot 307 WRC).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.