Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31897 miejsce

Kubot przegrywa także w deblu

Łukasz Kubot jako ostatni z naszych reprezentantów pożegnał się z Australian Open. W ćwierćfinale debla, w parze z Austriakiem Marachem przegrał z parą Karlovic/Vemic.

Ł. Kubot / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Kubot_AO09.jpg&filetimestamp=20090214040610Początek spotkania nie zapowiadał nic złego dla Kubota. Dobry serwis i ładne akcje pod siatką sprawiły, że polsko-austriacka para szybko uzyskała przewagę. Pierwszego seta wygrali 6-2. Druga partia nie była już tak udana dla 5 debla świata. Fantastyczne serwisy Karlovica rozbijały jakiekolwiek akcje Kubota z partnerem. Ta partia zakończyła się zwycięstwem Vemica i jego partnera 7-6.

Ostatni, decydujący set miał zmiany sytuacji, prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Niestety dla Kubota mecz zakończył się rywali i Polak pożegnał się z pierwszym tegorocznym turniejem Wielkiego Szlema, Australian Open. Mimo tego, to najlepszy turniej w życiu naszego tenisisty. 4 runda w singlu i ćwierćfinał debla dobrze prognozują na ten sezon.

Kubot/Marach - Karlovic/Vemic D. 1-2
(6-2, 6-7, 6-7)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.