Facebook Google+ Twitter

Kuchciński o "taśmach": To poteżna prowokacja polityczna

Mamy do czynienia z potężną prowokacją polityczną. Ma ona na celu uderzenie w tworzenie większości rządowej i politykę naprawy państwa.

Poseł PiS komentował na zwołanej w Sejmie konferencji prasowej sprawę tzw. "taśm prawdy":

Przeciw nam zorganizowały się siły, które nie chcą zmian. Dzisiejsza sytuacja przypomina wydarzenia z 4 czerwca 1992 roku, czyli atak na rząd Jana Olszewskiego. Uczestniczą w niej ci sami ludzie: lewica postkomuniści, liberałowie, a więc ten sam stary układ. Dziś mówimy na nich już oficjalnie: centrolewica.

Rozmowy prowadzone przez naszych posłów są oficjalne – ogłaszaliśmy, że chcemy, by członkowie innych partii poparli rząd. Dalej tego chcemy. Apeluję do posłów Samoobrony: nie bójcie się, poprzyjcie koalicję.

PiS domagać się będzie komisji sejmowej, mającej wyjaśnić kulisy prowokacji. W Sejmie są stosowane instrumenty, których używają służby techniczne.
Te nagrania trzeba widzieć w szerszym kontekście szantażu wekslowego. Wiemy, że niektóre z tych zobowiązań są sfałszowane. Wyjaśnimy, kto za tym stoi.

Na podstawie relacji z Sejmu Doroty Pardeckiej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kuchcinskiemu odpowiedialbym tak: naleze do sil, o ktorych mowi bo smialem sie jak w dziecinny sposob unaoczniono sposoby prowadzenia poltyki prez ten jasnie oswiecony PIS. Wyjasniam mu ponadto, ze ja tez za tym stalem tyle tylko, ze z drugiej strony ekranu TV wiec nie warto zanadto szukac ukladu On jest, to kilka milionow telewidzow.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.