Facebook Google+ Twitter

Kuchnia i Food Film Festival 2011. Sprawdź, co przygotowali organizatorzy!

Od 21 do 23 października 2011 r. odbędzie się 3. edycja Kuchni i Food Film Festival w Warszawie i Poznaniu. Impreza rusza w piątek w warszawskim kinie Kultura, a także poznańskiej Muzie.

Kuchnia + Food Film Festival / Fot. materiały prasoweWielbiciele kuchni i kina będą mieli szansę obejrzeć dwa filmy fabularne i jedenaście dokumentalnych, z Europy, Azji, a także Ameryki Północnej i Południowej. Oprócz tego, w ramach Kuchni i Food Film Festival odbędą się warsztaty kulinarne dla dzieci, śniadanie z tzw. slowfood, jak również „Smakowity Kiermasz” i kolacja.

Food Film Festival organizuje program przeglądu filmowego.

22 października od godz. 11 będą miały miejsce „Slowfoodowe śniadania”: w stolicy w Arkadach Kubickiego, zaś w Poznaniu - w Muzeum Archeologicznym. Bilety można nabyć w cenie 25 zł.

23 października, również od godz. 11, najmłodsi wezmą udział w „Slowfoodowych Warsztatach Kulinarnych” w Warszawie, a także „Dziecięcych Warsztatach Smaku” w Poznaniu. W jego trakcie obejrzą film pt. „Elisha wśród kakaowych drzew”.

Podczas „Smakowitego Kiermaszu” będziemy mogli kupić literaturę o tematyce kulinarnej, jak np. „Tost. Historia chłopięcego głodu” Nigela Slatera, autora książek o tematyce żywieniowej. Kiermasz odbędzie się przed kinami Kultura i Muza od 21 do 23 października.

Kuchnia + Food Film Festival na Facebooku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.