Facebook Google+ Twitter

Kult w katowickim Spodku

Na 6 listopada o godzinie 19 został zaplanowany koncert Kultu w katowickim Spodku z promocją najnowszej płyty grupy "Hurra".

Kazik Staszewski i Kult - Festiwal Kultury Studenckiej - Bachanalia - Zielona Góra 2007 / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/05/Kazik_Staszewski.jpg/601px-Kazik_Staszewski.jpgTradycyjne, odbywające się już od kilku lat "pomarańczowe" trasy koncertowe w roku bieżącym rozpoczęły się występami na Wyspach Brytyjskich, w irlandzkim Cork i w Londynie. Trasa koncertowa jest promocją najnowszego, czternastego albumu zespołu, zatytułowanego "Hurra", który ukazał się we wrześniu.

Piątkowy wieczór, 6 listopada będzie okazją dla zaprezentowania się grupy "Zacier", która będzie forpocztą koncertu Kultu.

Bilety do nabycia na www.menagerticket.pl lub w dniu koncertu w kasach katowickiej hali. Warto zwrócić uwagę, iż ostatnim notowaniu listy przebojów radiowej "Trójki", utwór zatytułowany "Marysia" z najnowszego wydawnictwa zespołu, plasuje się na trzecim miejscu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.