Facebook Google+ Twitter

Kulturalnie pod choinką

Każdego roku, jak zawsze mocno przejęci, biegamy po sklepach w poszukiwaniu ciekawych drobiazgów, które położymy pod bożonarodzeniowym drzewkiem. Unikatowych gadżetów na półkach sklepowych nie brak. Może coś zaciekawi nas albo rozbawi...

Teatralna scena / Fot. http://sxc.hu/Bilety na spektakl, lub na wystawę - dla artystycznych dusz, lubiących imprezy o charakterze kulturalnym. Piękno obrazów, figur albo ciekawa sztuka, to rzecz, która ich zainspiruje i długo będą ją wspominać. W zależności od rodzaju spektaklu, koszt biletów waha się pomiędzy 100-300 złotych. W przypadku festiwali nawet i do 800zł.

Kamera video - można nią nakręcić ciekawy dokument, reportaż, albo po prostu wspomnienia ze Świąt Bożego Narodzenia. Będzie świetną pamiątką dla bliskich i przyjaciół. Za to obdarowanemu pozwoli na kilka chwil zmienić się w reżysera z prawdziwego zdarzenia. Koszt kamer jest jednak wysoki. To wydatek rzędu 800-3000 złotych, a w przypadku nowoczesnych modeli, nawet więcej. Proste i użyteczne kamery są wyposażone w profesjonalne obiektywy z zoomem. Umożliwiają one rejestrowanie obrazu o doskonałym kontraście, kolorach i minimalnych zniekształceniach przy wszystkich długościach ogniskowych. Do wyboru są modele z zoomem 25x lub 60x, dzięki którym można zbliżyć się do fotografowanego obiektu jak nigdy dotąd. Pomimo kosztów, utrwalą na taśmie najpiękniejsze wspomnienia.

Przewodnik po zabytkach kultury - dzięki niemu z łatwością oddamy się marzeniom o ciekawej podróży ze sztuką w tle i być może stanie się inspiracją do pojechania w odległe miejsce, w celu poznania innych kultur. Koszt przewodnika waha się między 100-300 złotych.

Elegancka muszka - coś specjalnie dla pana. Następnym razem już się nie wymówi od wspólnego wyjścia do teatru, opery czy operetki. Będzie wyglądał fantastycznie. Koszt muszki - od 50 złotych wzwyż.

Wachlarz - przyda się pani, gdy w upalny wieczór wybierze się do teatru. Jest niezwykle funkcjonalny. Sprawdza się nie tylko w miejscach publicznych, lecz także i w domowym zaciszu. Do wyboru mnóstwo wzorów i kolorów. Koszt waha się między 40-200 złotych.

Więcej informacji: NajlepszeImprezy.eu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.