Facebook Google+ Twitter

Kup bilet, wyślij dziecko do teatru

Z myślą o dzieciach z placówek opiekuńczych, rodzin zastępczych i wielodzietnych ruszyła akcja "Kup bilet dzieciakowi". Dzięki niej każdy z nas może zafundować dziecku niezapomnianą przygodę we wrocławskim Teatrze Lalek.

Akcja została zorganizowana z myślą o dzieciach z placówek opiekuńczych, rodzin zastępczych i wielodzietnych. / Fot. http://www.wroclaw.pl/wyslij_dzieci_na_muminki,1.dhtml"Kup bilet dzieciakowi" to wspólny projekt Wrocławskiego Teatru Lalek i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Dzięki niej każdy z nas może zaprosić na spektakl dowolną liczbę dzieci, które z racji skromnych rezerw finansowych nie wiedzą często, czym właściwie jest teatr. Organizatorzy wierzą, że akcja to nie tylko doskonały sposób zorganizowania dzieciom wolnego czasu, ale i niezastąpiona metoda na umożliwienie dzieciom kontaktu ze sztuką, rozwijającą ich wyobraźnię i wzbogacającą je w sferze tak emocjonalnej, jak i wychowawczej.

Akcja od samego początku spotkała się z pozytywnym odbiorem widzów i szybko pojawili się zainteresowani pomocą darczyńcy. Dzięki temu już niedługo będzie można zaprosić do teatru pierwszą grupę dzieci. Potrzebujących jest jednak znacznie więcej.

"Chcielibyśmy stale zwiększać liczbę ich beneficjentów. Potrzeby są jednak dużo większe niż nasze możliwości. W tym momencie osiągnęliśmy maksimum ponoszonych na ten cel kosztów i potrzebujemy wsparcia ze strony ludzi dobrej woli" - tłumaczy Roberto Skolmowski, dyrektor Teatru Lalek.

Każdy, kto zechciałby kupić dziecku bilet, może dokonać przelewu na numer konta, podany na stronie internetowej Wrocławskiego Teatru Lalek.

Cena jednego biletu to 20 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 04.12.2010 18:21

Super pomysł:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobry pomysł, dobrze o tym wiedzieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo piękna inicjatywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O! I choćby dla tego jednego biletu warto było ten tekst napisać... ;-) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieję, że u Was cieplej, niż w tym zmarzniętym Wrocławiu! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.12.2010 10:45

Ciekawy i pożyteczny pomysł. Właśnie zamierzam kupić co najmniej jeden bilet.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobra inicjatywa :) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

5*. Popieram pomysł!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.