Facebook Google+ Twitter

KUP INDEKS na Walentynki

Kupujemy "zbieracze kurzu" - porcelanowe serduszka, bukiety róż, które umierają po dwóch dniach, a czasem idziemy do kina. A gdyby tak podarować ukochanej osobie historię? Historię... konkretnego dziecka z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Trzy proste kroki do pięknego prezentu.

Pierwszy to wpisanie w pasek
przeglądarki hasła: www.kupindeks.pl. Drugi, kliknięcie w zakładkę o tym samym tytule - "kup indeks", a trzeci wybór konkretnego dziecka i zakupienie mu indeksu. Najpiękniejsze jest to, że sami mozemy zdecydować komu pomagamy - chłopcu, dziewczynce, dziecku z Torunia, czy Warszawy, uczniowi, który wolontariuszem stara się pokonać tabliczkę mnożenia, czy dziecku, które walczy z "rz" i "ż".

Każda historia jest inna

- Możemy mówić sobie sekrety? – pyta Kasia swojej wolontariuszki, z którą widuje się co tydzień na zajęciach w ramach programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Dziewczynka bardzo lubi malować. W świecie rysunków zapomina o tym, co na co dzień dzieje się w jej życiu. Kasią opiekują się dziadkowie, a mama często znika z domu na kilka dni. Wtedy dziewczynka wpada w histerię i mówi, że dorosłym nie można ufać. Po roku spotkań ze swoją wolontariuszką przyznaje: „Ty jesteś inna”.


AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI nie zmienia świata, w którym żyje dziecko, ale daje mu siłę by potrafiło sobie w nim poradzić. Dzięki indywidualnemu podejściu i całorocznej opiece wolontariusza-tutora, dzieci dowiadują się że są ważne i wyjątkowe, że każde z nich może stać się KIMŚ! To właśnie w AKADEMII dzieci dostrzegają swoje sukcesy: „zgłosiłem się po raz pierwszy do tablicy”, „dostałam 4+ z dyktanda”, „znam wszystkie planety Układu Słonecznego”.


Ty też możesz stać się częścią tych sukcesów! Tak jak Szymon Majewski ufunduj Indeks dla jednego ze stu dzieci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, które nadal czekają na swojego Darczyńcę!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.