Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6280 miejsce

Kup sobie gwiazdę - teraz to możliwe!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-25 10:36

Obiecałeś komuś gwiazdkę z nieba? Szukasz pomysłu na oryginalny prezent? A może zawsze marzyłeś o podboju kosmosu? Teraz to możliwe! Właśnie został uruchomiony sklep internetowy Kingdom of Universe. Zobacz, jak kupić kawałek nieba!

Kingdom of Universe to rewolucyjny projekt umożliwiający zakup ciał niebieskich istniejących poza Układem Słonecznym. To całkowicie innowacyjny projekt na skalę światową, w dodatku założony przez Polaka. Umożliwia zakup cząstek wszechświata: gwiazd, galaktyk, konstelacji, mgławic, gwiazdozbiorów i wielu innych obiektów znajdujących się poza naszym Układem Słonecznym. Teraz możesz wejść w posiadanie takich znanych ciał niebieskich jak Gwiazda Polarna, Gwiazdozbiór Panny czy Krzyż Południa. Kto nie chciałby stać się właścicielem konstelacji swojego znaku zodiaku?

Wszechświat nigdy nie był tak blisko!
Na stronie http://kingdomofuniverse.com/ można kupić pojedynczą gwiazdkę, całą galaktykę, a nawet ciemną materię oraz ciemną energię! Każdy kupujący jako poświadczenie transakcji otrzymuje Certyfikat i Akt Własności ze szczegółami posiadanego obiektu oraz Kodeks Wszechświata. Teraz każdy może stać się właścicielem wybranego kawałka nieba. Ceny najmniejszych elementów wszechświata zaczynają się już od 29,99 $!

Jak to możliwe?
Twórcą „kosmicznego” sklepu internetowego jest Mariusz Białek – Polak na co dzień mieszkający w Norwegii, Polak na co dzień mieszkający w Norwegii, który 06.06.2013, następnie 04.09.2013 na mocy postanowienia Norweskiego Sądu otrzymał prawo własności ciemnej materii, ciemnej energii i wszystkich ciał niebieskich we wszechświecie, znanych i jeszcze niepoznanych przez ludzi, z wyjątkiem ciał niebieskich w naszym Układzie Słonecznym. Posiadane przez Mariusza Białka fragmenty kosmosu można już nabyć w sklepie internetowym http://kingdomofuniverse.com/. Sprzedaż obiektów niebieskich tak jak prawo własności do nich jest w pełni legalna i posiada moc prawną.

Dlaczego warto kupić “gwiazdkę z nieba”?
W czasach, gdy ludzie wydają się mieć już wszystko, to wyznacznik prestiżu i wyjątkowy sposób na spełnienie marzeń. Można wywołać uśmiech przyjaciela, kiedy ten otrzyma cząstkę ciemnej materii. Pocałunek kochanej kobiety, kiedy zamiast pierścionka z brylantem otrzyma całą konstelacje gwiazd. To nowy i oryginalny sposób na wyrażenie uczuć, który z pewnością na długo utkwi obdarowanej osobie w pamięci – mówi założyciel Kingdom of Universe, Mariusz Białek.
(Martyna Drągowska )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.