Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15927 miejsce

Kup sobie rondo w Jaworznie!

Położone w ścisłym centrum Jaworzna, nowe rondo o średnicy 40 metrów trafiło na licytację. Nabywca otrzyma akt własności. Ruchu jednak nie wstrzyma, bo będzie to akt symboliczny. Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Rondo w centrum na sprzedaż / Fot. UM- Zwycięzca licytacji będzie miał prawo do zamieszczenia na tablicy ustawionej na terenie ronda imienia i nazwiska lub nazwy firmy - wyjaśniał prezydent Paweł Silbert.

Trzy tablice zostaną uroczyście odsłonięte po zamknięciu wszelkich formalności. Na tabliczkach pojawi się również informacja o tym, że rondo zostało zlicytowane na rzecz WOŚP.

Prezydent Paweł Silbert, jak wielu innych samorządowców, co roku włącza się do akcji przekazując różne przedmioty. Do tej pory były to jednak głównie np. dobre wina czy markowe pióra. Po raz pierwszy, po namowach jaworznickiego sztabu zdecydował się oddać na licytację część miasta.

Rondo licytować można do finału WOŚP, czyli do 10 stycznia na stronie www.aukcja.jaw.pl. Obecnie, aby mieć własne rondo trzeba wyłożyć przeszło 2 tysiące złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

ciotka
  • ciotka
  • 25.03.2012 19:04

Marek Iwaniszyn, student V-go roku politologii itd itp widać lubi awanse, ale brak rzetelnosci (nie "kup rondo", tylko "kup prawo do nadania nazwy") moze zgubić nawet najzdolniejszego dziennikarza awansiste politologa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Radio Erewań nadaje - nie "kup rondo", tylko "kup prawo do nadania nazwy". Poza tym prawo tylko na rok, więc bzdura totalna. Permanentne prawo do nazwania włanym nazwiskiem to byłoby coś.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zasłużone wyróżnienie....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.