Facebook Google+ Twitter

KupFranki.pl - w imię tańszego franka

Jak sprawić, aby spłata kredytu zaciągniętego we frankach szwajcarskich nie stała się koszmarem? Skąd wziąć tańszą szwajcarską walutę? Sposób na to wydaje się znać założyciel serwisu i zarazem inicjatywy społecznej - KupFranki.pl.

kupfranki.pl / Fot. screenKupFranki.pl w zamyśle jej autora (użytkownika posługującego się tylko loginem Franek_Kolasa), ma stać się platformą transakcyjną (na wzór serwisów aukcyjnych, np. allegro.pl) umożliwiającą jej użytkownikom kupowanie franków po niższych, atrakcyjniejszych cenach, oferowanych przez poszczególne banki.

Aby to się jednak udało potrzebna jest odpowiednia liczba osób. - Naszym celem, do którego konsekwentnie zmierzamy, jest stworzenie silnej grupy o dużym potencjale nabywczym franka szwajcarskiego - czytamy na stronie. Jak duża powinna być to grupa? - Nasze minimalne założenia to 10 000 osób, z przyjęciem średniej wielkości potrzeb zakupowych na poziomie 500 CHF/miesiąc/użytkownik. Daje nam to minimalną siłę nabywczą 5.000.000 CHF miesięcznie - mówi dla Wiadomości24.pl właściciel serwisu.

W trakcie 12 dni od powstania strony poparcie dla tej inicjatywy (poprzez rejestrację na stronie) wyraziło 90 osób. To jednak dopiero początek. - Po uzyskaniu odpowiedniej siły nabywczej, zaprosimy do współpracy te banki, które będą chciały zaoferować w ramach naszego serwisu możliwość bezpośredniego zakupu franków online, na zasadach aukcji ofert - czytamy dalej w serwisie.

To nie wszystkie zadania jakie stoją przed KupFranki.pl. - Równorzędnym celem serwisu jest uzyskanie od banków oferty tanich kont walutowych dla realizacji transakcji kupna CHF i obsługi kredytów - czytamy dalej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

dzisiaj rano w DD TVN był wywiad z Kolasą :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.