Facebook Google+ Twitter

Kupiec Poznański świętuje dziewiąte urodziny

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-14 11:07

Występy wokalistki Marii Sadowskiej, kontrabasisty Tomasza Grdenia, wariacje na temat gorsetów Katarzyny Konieczka, pokazy mody oraz zakupy w specjalnych cenach...

... to tylko skromna zapowiedź tego, co od piątku 17.09 do niedzieli 19.09 będzie się działo w Kupcu Poznańskim świętującym swoje dziewiąte urodziny.

Wielka feta rozpoczyna się już w piątek 17 września. Na poznaniaków czekają zakupy w specjalnych, urodzinowych cenach, które obowiązywać będą aż do niedzieli włącznie.

Gwiazdorska obsada

Najwięcej atrakcji przewidziano na sobotę 18 września, start - godzina 12:00. Imprezę rozpocznie niesamowicie utalentowany artysta, finalista programu Mam Talent, Tomasz Grdeń, który zaprezentuje American Magic z cyklu "Mężczyzna, kontrabas i śpiew".

Gwiazdą tegorocznych obchodów, która swoim występem zakończy sobotnią imprezę, będzie wokalistka Maria Sadowska. Jej koncertu posłuchać będzie można 18.09 o godzinie 17:30. Z kolei w piątek 17 września na wieczornej imprezie dla Vipów zagra Maria Peszek.

Pokazujemy modę

Tradycyjnie nie zabraknie urodzinowych pokazów mody, podczas których zobaczymy najnowsze kolekcje eleganckiej odzieży dla pań ze sklepów Caterina i Gerry Weber, europejskie kreacje proponowane przez Kassja, polskie projekty Evy Minge i sklepu Molton, a także biżuterię marki YES. Ostatnie pokazy odbędą się o godzinie 16:10, wtedy na jednej scenie wystąpią modelki w kreacjach od pięciu różnych sklepów Kupca Poznańskiego. Simple zaproponuje ubrania na każdą okazję, Motive najnowszą kolekcję włoską i francuską, a Monnari odzież dla pań po 30-tce. Dodatkowo zobaczymy pokaz odzieży celyn.b z Butiku Veroni, a także Echo, Bibise i Fema ze sklepu Voge.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.