Facebook Google+ Twitter

Kupili los w sklepie dla dorosłych - wygrali miliony

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-11-13 22:29

Grupa Amerykanów ze stanu Michigan nie posiada się z radości - na loterii Powerball wygrali 128,6 miliona dolarów. Są też jednak nieco zakłopotani - zwycięski los kupiono w sklepie dla dorosłych, prowadzącym także wypożyczalnię pornograficznych filmów wideo.

Jak doniosła w sobotę gazeta "Detroit Free Press", panowie wybrali spośród siebie jednego, który zgłosił wygraną. Pozostali wolą pozostać anonimowi jako "Team Victory Lottery Club" i unikają mediów.

Mężczyzna, który w imieniu kolegów zgłosił się po wygraną, zapewniał dziennikarz, że to nie on kupił szczęśliwy los. Powiedział, że osobiście w ogóle nie gra na loterii, a pytany o "Team Victory Lottery Club" wykręcił się od odpowiedzi, mówiąc, że ów klub ma "więcej niż dwóch i mniej niż 100 członków". Ujawnił też, że jest to grupa "krewnych i przyjaciół, znających się od zawsze".

Tego samego dnia wygraną na innej loterii - Mega Millions - zgłosił pewien emeryt ze stanu Michigan. Za jednego dolara, "zainwestowanego" w los, dostanie 141 milionów dolarów. Ponieważ kupił szczęśliwy los w całkiem zwyczajnym sklepie, nie unika kontaktów z mediami, choć o sobie mówi niewiele. Nie wie jeszcze, na co przeznaczy fortunę, zwłaszcza że ma już - jak powiedział - "ładną łódź".

O wygranej najpierw powiadomił żonę. Z uśmiechu losu może się też cieszyć czwórka jego dzieci i sześcioro wnuków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.