Facebook Google+ Twitter

KUPUJĄC JAGODZIANKĘ - WSPIERASZ AKCJĘ „PODRÓŻ DLA INNYCH"

Galeria Wypieków Lubaszka wspiera akcję charytatywną „Podróż dla Innych”

W dniach 21-25 sierpnia 2017, każda złotówka z jagodzianki sprzedanej przez sieć sklepów Galerii Wypieków Lubaszka, zostanie przekazana na pomoc Paulinie i Annie – podopiecznym Fundacji „Jedni Drugim” oraz „DHL- Dostrzegamy Innych Ludzi”. Akcja z jagodziankami odbywa się w ramach 3. edycji rowerowej „Podróży dla Innych”, mającej na celu zebranie funduszy na pomoc i leczenie:

• Pauliny, cierpiącej na chorobę nowotworową i wymagającej kosztownego leczenia onkologicznego;
• oraz Anny, zmagającej się z niepełnosprawnością ruchową, która do codziennego funkcjonowania potrzebuje wózka inwalidzkiego.

Informacja o wspólnej z Galerią Wypieków Lubaszka inicjatywie rozpropagowana została na profilach FB: Galerii Wypieków Lubaszka oraz fundacji Dostrzegamy Innych Ludzi i Jedni Drugim.

Podczas trwania akcji z jagodziankami, równocześnie odbywa się rowerowa charytatywna „Podróż dla Innych” na rzecz Anny i Pauliny, w której biorą udział menadżerowie oraz osoby związane z firmą DHL Express – Edwin Osiecki, Paweł Matczyński i wieloletni klient firmy, Staszek Wojtanek. W dniach 19-25 sierpnia br. przemierzą oni na rowerach 1200 km ze Szczecina przez Karkonosze, aż do Ustrzyk Górnych. Wsparcie transportowo-logistyczne podczas wyprawy zapewnia uczestnikom Michał Fafius (DHL Express), kierujący wozem marki Renault Trafic Bus.

W tegoroczną „Podróż dla Innych” zaangażowały się firmy: M.B.B. Logistics, Fundacja Warbud – Warto pomagać, AGAP, MB Marketing, Nowy Styl, Kinnarps, Dobre Sklepy Rowerowe, Elint, Lirene, SFD, Galeria Wypieków Lubaszka, Ośrodek Narciarski Kluszkowce, DW Group, a także firma Renault, zapewniająca uczestnikom akcji samochód do transportu rowerów i sprzętu podczas zmagań na trasie. Głównymi sponsorami akcji „Podróż dla Innych” są firmy DHL Express, DHL Parcel i DHL Fracht.

FUNDACJE WSPIERAJĄCE „PODRÓŻ DLA INNYCH 2017”
Fundacja Pomocy Przewlekle i Nieuleczalnie Chorym „Jedni Drugim”, założona została w 2007 roku z inicjatywy ludzi dobrej woli, a jej głównym celem jest niesienie pomocy przewlekle i nieuleczalnie chorym (www.jednidrugim.pl).

Fundacja DHL Dostrzegamy Innych Ludzi powstała w 2012 roku z inicjatywy pracowników DHL Express od wielu lat udzielających się na rzecz wolontariatu, pomocy społecznej i opieki zdrowotnej (ww.dhl-fundacja.pl).

KAŻDY MOŻE POMÓC
Podopiecznych akcji „Podróż dla Innych 2017” może wesprzeć każdy, wpłacając dobrowolne sumy na konto Fundacji „Dostrzegamy Innych Ludzi” z dopiskiem: „akcja Podróż dla Innych 2017”:

• Fundacja DHL „Dostrzegamy Innych Ludzi”
Bank CitiHandlowy:47 1030 0019 0109 8530 0043 3352.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.