Facebook Google+ Twitter

Kurczak na ostro – nowy reality show z gwiazdami w Tele5

„Kurczak na ostro” to nie kolejny program kulinarny, lecz zupełnie nowy pomysł na program rozrywkowy, niespotykany dotąd w historii polskiej telewizji. Nowatorska formuła łączy ze sobą konwencje reality show i talk-show bez prowadzącego.

W każdym odcinku przed kamerami spotkają się dwie znane osoby: gwiazdy show-biznesu, politycy, sportowcy. Zaskakujące jest, że rozmówcy, choć są rozpoznawalni przez większą część widzów, nie znają się nawzajem. W ten sposób popularny polityk siada przy stole z gwiazdą pop, o której istnieniu dotąd nie słyszał. Uczestnicy programu poznają się na oczach widzów poprzez zachęcanie do dyskusji na różne tematy. Studio zaaranżowane jest tak, żeby przypominało kuchnię i umożliwiało gościom przygotowanie przekąsek, napojów, czy podgrzanie dań.

Mimo braku prowadzącego, rozmowa jest monitorowana i może podlegać zmianom poprzez wysłanie gościom faxu, wykonanie telefonu itp. W ten sposób prowokowane są tematy, które kierują dyskusję na różne tematy. Goście mogą podjąć wątek, lub całkowicie go zignorować. Program kończy się wówczas, gdy na stole pojawia się kolacja. Gwiazdy same określają charakter całego programu, na oczach widzów zgłębiają tematy, których do tej pory być może nawet by nie poruszali.

Kontrastowe zestawienie gości i niespotykana dotąd forma programu gwarantują, że każdy odcinek będzie niepowtarzalny, obfitować będzie w nietypowe sytuacje i kontrowersyjne rozmowy, które mogą być zaskoczeniem nie tylko dla widza, ale dla samych uczestników show.
Pierwszymi gośćmi programu będą m.in.: Katarzyna Figura, Nelli Rokita, Katarzyna Grochola, Mariusz Pudzianowski.

Za produkcję programu „Kurczak na ostro” odpowiada firma Endemol - jeden z największych niezależnych producentów programów telewizyjnych w Polsce, specjalizującym się w programach typu reality show i teleturniejach.

„Formuła programu zapewnia emocje, których nie dostarczy nam żaden inny, klasyczny talk-show ani inne, klasyczne reality. To unikalne połączenie tych dwóch formuł i absolutna nowość na polskim rynku telewizyjnym. Zapraszamy do programu osoby, które choć powszechnie wszystkim znane, nie miały dotąd okazji poznać się nawzajem. Nasi bohaterowie są kompletnie zaskoczeni a ich reakcje w pełni spontaniczne. Nie ma tutaj osoby prowadzącego, który może być mediatorem pomiędzy nimi – są zdani tylko i wyłącznie na siebie. Jestem pewna, że program ten znajdzie swoich licznych zwolenników, a nasza telewizja pozyska wielu nowych widzów”- mówi Agnieszka Boryczko, dyrektor artystyczny Tele5.

Premiera 27 marca 2011.
Emisja: niedziele około godziny 22

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

emeryt
  • emeryt
  • 09.04.2011 22:38

Ktoś pamięta poniedziałkowy Teart Telewizji, czwartkowy teatr senacji Kobra, kabaret Starszych Panów, do dziś upominają - zapłać abonament - a za co - poniekąd racja, wywóz scieków też kosztuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krystian Janik
  • Krystian Janik
  • 09.04.2011 17:38

Totalna rewelacja, program wspaniale ukazuje do jakiego stopnia człowiek jest się w stanie upodlić by tylko ponownie zaistnieć. "HOMO SAPIENS" to nazwa własna, wątpię by inne zwierzęta to potwierdziły.

Komentarz został ukrytyrozwiń
china restaurant
  • china restaurant
  • 08.03.2011 15:13

To moze byc ciekawe.
Wyobrazam sobie jak Nelli Rokita gawedzi z Gracjanem Roztockim. On pewnie o niej nie slyszal, ona o nim nie slyszala. Nelli byla gwiazda Lufthansy, Roztocki byl gwiazda Mediamarktu

Komentarz został ukrytyrozwiń
zxc
  • zxc
  • 07.03.2011 22:42

"W ten sposób popularny polityk siada przy stole z gwiazdą pop, o której istnieniu dotąd nie słyszał. "

przeciez takie cos jest niemozliwe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.