Facebook Google+ Twitter

Kurorty kuszą za 50% - reklama dźwignią handlu

Zimą jeździmy na narty, latem natomiast nad morze. Gdzie zatem spędzić urlop w tak zwanych martwych miesiącach? Kurorty coraz bardziej zabiegają o każdego turystę.

 / Fot. fot. Piotr TutakSzaleństwo na nartach zimą jest marzeniem nie jednego zapracowanego, natomiast w wakacje wolimy wypoczywać na plaży i ochłodzić się w morzu. Miejscowości turystyczne coraz częściej walczą o każdego gościa. Miesiące wypadające poza sezonem stanowią często duże straty dla lokalnych przedsiębiorców oraz samych miast.

Biura promocji każdego roku prowadzą wiele działań, które mają na celu przyciągnięcie turystów również poza sezonem. Jesień i wiosna to wspaniały czas na długie spacery i aktywny wypoczynek. Przez cały rok przyjezdni mogą korzystać z bogatej bazy zabiegowej oraz SPA. W czasach dużej konkurencji każdy turysta jest na wagę złota, korzystamy na tym my wszyscy, mogąc natrafić na różne oferty promocyjne.

Wśród kurortów zabiegających o turystów jest również Kołobrzeg. Miasto kolejny raz chce pokazać swoje walory organizując weekend za 50%. Akcja jest organizowana kolejny raz i polega na oferowaniu noclegów, zabiegów SPA, usług gastronomicznych i różnego rodzaju atrakcji z rabatem w wysokości 50%. Jest to dobra okazja by skorzystać z początków wiosny w jednym z bardziej znanych kurortów w naszym kraju i jednocześnie nie wydać zbyt wiele.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.