Facebook Google+ Twitter

Kurs językowy na Grouponie. Krakowska Szkoła Języków Obcych oszukała kursantów

21 marca do biura Krakowskiej Szkoły Języków Obcych przy Karmelickiej wszedł patrol policji. Od kilku dni nie pali się tam światło i nikt nie odbiera telefonów. Kursanci, mający rozpocząć zajęcia, od poniedziałku zastali zamknięte drzwi.

Semestr nauki języka obcego za 399 zł zamiast za 1699 zł to niewątpliwie atrakcyjna oferta, na którą zwróciłam uwagę, szukając okazji na stronie Grupon.pl. Dzięki nieprzyjemnej pani recepcjonistce nie zapisałam się na zajęcia i nie byłam w gronie osób, które 19 marca przybyli na pierwszą lekcję i „pocałowali klamkę”.

Zobacz ofertę Krakowskiej Szkoły Języków Obcych na Grupon.pl.

W KSJO, mieszczącej się przy ul. Karmelickiej, nikt nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Dalej działa strona internetowa, na której szkoła zapewnia o m.in. gwarancji zdawalności, najlepszych cenach za najlepszą jakość, rozwoju umiejętności kursantów i stypendiach dla niezamożnych i zdolnych uczniów.

- Dwa tygodnie temu podpisałem umowę, wybrałem język, poziom. Jestem studentem i kwota, jaką zapłaciłem, to dla mnie dużo pieniędzy - mówił dla Gazety Krakowskiej Dawid Cierocki, który wykupił za pośrednictwem Gruponu pakiet lekcji za 600 zł.

Zobacz stronę internetową Krakowskiej Szkoły Języków Obcych.

Na internetowych portalach społecznościowych tworzą się grupy osób oszukanych przez szkołę językową. Co więcej, należą do nich również pracownicy szkoły, którzy od kilku miesięcy nie dostawali należnej im wypłaty. Grupa na portalu Facebook.com nazwana "Problem z K&S" ma już 394 członków.

Zobacz grupę "Problem z K&S"

Pracownicy Grupona są zdziwieni tą sytuacją, ponieważ sądzili, iż szkoła jest wiarygodnym partnerem. - Mamy swój dział promocji, który zawsze sprawdza, czy dana firma nie jest w rejestrze dłużników, czy rzeczywiście jest zarejestrowana, jaką ma opinię wśród klientów. Współpracujemy z tą szkołą od roku i nigdy nie mieliśmy z nią problemów - powiedział dla "Gazety Krakowkiej" szef działu PR Artur Bednarz, który zadeklarował zwrot pieniędzy lub propozycję innej oferty dla oszukanych kursantów.

Zobacz zdjęcia Gazety Krakowskiej z wejścia patrolu policji do Krakowskiej Szkoły Języków Obcych.

Znajdź nas też na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.