Facebook Google+ Twitter

Kurs makijażu biznesowego we Wrocławiu

W najbliższym piątek w Centrum Relaksu Grota Solna, odbędzie się kurs makijażu biznesowego. Wszystkie uczestniczki będą mogły zapoznać się z najnowszymi trendami w make up'ie do pracy i odbyć indywidualne konsultacje z wizażystką.

Profesjonalnie wykonany makijaż biznesowy jest atrybutem każdej kobiety sukcesu. W codziennych sytuacjach zawodowych oraz w trakcie oficjalnych spotkań wygląd jest niezmiernie ważny. Wystarczy niewielki błąd, aby odciągnąć uwagę słuchaczy od naszego wystąpienia lub rozkojarzyć ich zbyt intensywnym kolorem ust. Odpowiednio dobrany makijaż powinien podkreślać urodę w sposób nienachalny i być wyrazem pełnego profesjonalizmu kobiety.

W Centrum Relaksu Grota Solna we Wrocławiu panie będą mogły zdobyć wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu wykonywania stosownego makijażu do pracy. Poznają zasady wykorzystywania kolorów w make up'ie biznesowym i będą miały szansę nauczyć się najnowszych technik jego wykonywania.

Kurs odbędzie się 26 sierpnia, o godz. 18. Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.