Facebook Google+ Twitter

Kurski: Jeżeli IV RP spowodowała śmierć Blidy, to RP Tuska zabiła Leppera

Stanisław Żelichowski powiedział w programie "7 dzień tygodnia", że IV Rzeczpospolita doprowadziła do śmierci Barbary Blidy. Jacek Kurski wykorzystał logikę tego wywodu do krytyki rządu PO.

Jacek Kurski stwierdził, że jeżeli przyjąć ten typ rozumowania, jaki przedstawił poseł Żelichowski, można stwierdzić, że władza PO doprowadziła do śmierci Andrzej Leppera: "Skoro IV RP odpowiada za śmierć Blidy, to Rzeczpospolita PO odpowiada za śmierć Andrzej Leppera" - próbował pokazać absurdalność logiki posła Żelichowskiego.

Według rozumowania, jakie przedstawił polityk PSL, lista ofiar rządów PO jest dłuższa, niż za rządów PiS. Kurski jeszcze wymienił Ryszarda C., który zabił Marka Rosiaka z PiS, oficera poznańskiego ABW, który popełnił samobójstwo, sędziego, który uczynił to samo. Kiedy doszedł do Grzegorza Michniewicza, Monika Olejnik próbowała odebrać posłowi głos i powiedziała, że to, co robi, jest bardzo nieprzyzwoite.

Jacek Kurski nie dał się jednak zakrzyczeć i powiedział: "Nie zabierajcie mi głosu, kiedy trafiam was w słaby punkt. Przyjmując taki tok rozumowania, jaki zaprezentował poseł Żelichowski, tych trupów w szafie może być więcej za rządów Tuska niż Kaczyńskiego i Ziobry".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

koszmarek
 • koszmarek
 • 24.04.2012 12:42

Lepper to efekt podłości sekty Jadosława i jego IV RP

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gawroch
 • Gawroch
 • 27.03.2012 17:49

Smolensk, Blida, Lepper ......i rózne inne historie. A wogóle to Jacek Kurski jest moralnie winny katastrofy smolenskiej. Dlasczego? To proste. Gdy Kaczynski przegrywał z Tuskiem w wyścigu prezydenckim , Pan Kurski, korzystajac z niewiedzy większości Polaków na ten temat "wyciągnąl Tuskowi dziadka z Werchmartu (cel uświęca srodki) .No i szala poszła w drugą stronę.Gdyby nie to, prezydentem zostałby Tusk ( przypomnij sobie sondaże). który nie miałby potrzeby latać do Smolenska dwa razy. ( w dyplomacji, funkcyjne osoby zapraszają swoich odpowiedników np minister-ministra, premier- premiera itd...) Zeby być zmuszonym do podpisania listy Volfsdeutch wystarczyło być urodzonym na terenach, które kiedykolwiek należały do niemiec. ( a jak nie, to bilet na wczasy do Oświęcimia lub innego obozu). A swoją drogą czemu pan Tusk nie interesował się losem swoich przodków i nie wiedział o tym? Na cmentarzu alianckim w niemczech, są groby " dwunazwiskowe" . To są groby byłych żołnierz niemieckich, którzy walczyli w armi gen Andersa ( tam dla bezbieczęnstwa, na dawano inne nazwisko, imię zostawało to samo). Przeczytajcie " Polacy w wechmarcie" to duzo wyjasnia

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
 • gucio
 • 26.03.2012 07:04

kim dzong kacz ma nieczyste sumienie w sprawach blidy leppera no i oczywiscie katastrofy smolenskiej.lech tymczasowo odpoczywa na wawelu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
 • syn tego Narodu
 • 25.03.2012 21:55

grzechem Kurskiego, jest grzech PRAWDY.
POWIEDZIAŁ, ŻE DZIADEK TUSKA BYŁ W WEHRMACHCIE?
POWIEDZIAŁ.
DZIADEK BYŁ FELDFEBLEM?
BYŁ.
POWIEDZIAŁ PRAWDĘ?
POWIEDZIAŁ
TERAZ TEŻ MÓWI PRAWDĘ.
nie rozumiem dlaczego ad Rem Dzisiaj 20:04, Grzegorz Wink Dzisiaj 20:41bronią ludzi, którzy mają krew na rękach. piszą coś o retoryce, o powodziach tylko nie wspominają,
że w GRZE W TRUPY, Tusk i Patforma zdecydowanie prowadzą.

98 trupów : 1 trupa

to przecież miażdżąca przewaga.
a jak wszyscy wiemy, chłopcy z FERAJNY TUSKA NIE POWIEDZIELI OSTATNIEGO SŁOWA.
W KOŃCU WEHRMACHT DOBRZE SZKOLIŁ SWYCH WIERNYCH ŻOŁNIERZY,
A DZIADEK GENY WNUCZKOWI PRZEKAZAŁ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Olgierd
 • Olgierd
 • 25.03.2012 21:47

Ciekawe dlaczego Blida strzeliła do siebie ze ślepaka, skoro w domu Blidów były ostre naboje.Może to miała być szopka w stylu płk. Przybyły która wymknęła się spod kontroli.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maks
 • Maks
 • 25.03.2012 21:43

W kampanii wyborczej z 2007r Tusk obarczył Kaczyńskiego winą za przymrozki które które spowodowały zwyżkę cen jabłek.Media okrzyknęły ten absurd "bardzo celnym posunięciem".Ot co znaczy obiektywizm dziennikarski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 25.03.2012 21:18

Platforma dobija nas od dawna - wykańcza nas naukowo sukcesywnie ,pod okiem Moskwy i Berlina . Nie można też tu przy okazji nadzwyczajnej gorliwości Tuska i jego rządu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie należy zapominać jeszcze o powodziach i wyjątkowo mroźnych zimach, które pojawiły się za rządów PO...

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
 • mikołajek
 • 25.03.2012 20:05

Można Kurskiego nie lubić ale nie można nie zauważyć że przy tej okazji obnażył on niekompetencję a wręcz głupotę pani Olejnik.
Mk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 25.03.2012 20:04

Kurskiemu trudno wyzbyć się retoryki pisowskiej . Czym skorupka za młodu ....... to i po guru dobrych manier się nie nauczył . W każdym wywiadzie to mówi , znaczy >> mało ma do powiedzenia o programie i przyszłości Polski .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.