Facebook Google+ Twitter

Kurski kontra Hofman czyli ciężarówka kontra rower

Jacek Kurski grozi Adamowi Hofmanowi, że jeżeli publicznie go nie przeprosi, to ten poda go do sądu. Wygląda na to, że czeka nas starcie pomiędzy byłymi kolegami z PiS.

Sprawa dotyczy słów Hofmana na temat sondażu prezydenckiego, z którego wg Kurskiego wynika, że między prezesem PiS a Zbigniewem Ziobrą są niewielkie różnice. Rzecznik PiS komentując tę informację uznał, że Kurski jest zdolny do wszystkiego i zapewne sfałszował ten sondaż.

W ocenie Kurskiego słowa Hofmana to potwarz i zniesławienie, dlatego współtwórca Solidarnej Polski grozi Hofmanowi, że jeżeli ten go nie przeprosi, to on odda sprawę do sądu, ponieważ nie zgadza się na rzucanie bezpodstawnych oskarżeń.

Choć Jacek Kurski doskonale porusza się w świecie mediów, jak dziecko dał podejść się dziennikarzowi TVN24, który stwierdził, że Kurski i Hofman to mistrzowie retoryki. Polityk Solidarnej Polski uniósł się pychą i zaapelował, by nie porównywać go z Hofmanem zaś samo starcie z nim przyrównał do zderzenia ciężarówki z rowerem.
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.