Facebook Google+ Twitter

Kurski o Tusku: Szykuje się na nieuniknioną klęskę

Jacek Kurski w programie "Gość Radia ZET" mówił Monice Olejnik, że premier Donald Tusk "szykuje się na klęskę". Komentując wybory do władz PO stwierdził, że "o Schetynie jeszcze usłyszymy".

Jacek Kurski / Fot. PAP/Stanisław RozpędzikWiceprezes Solidarnej Polski Jacek Kurski stwierdził, że Donald Tusk eliminując rywali wewnątrz Platformy Obywatelskiej, szykuje się na polityczną klęskę. "Tusk się szykuje na nieuniknioną klęskę polityczną. Na kolegach, którzy potencjalnie mogliby mu przegryźć aortę i go wykrwawić, dokonał mordu rytualnego" - stwierdził poseł w rozmowie z Moniką Olejnik, którą cytuje onet.pl.

Kurski określił postawę Grzegorza Schetyny jako "rozpaczliwie żałosne błaganie o litość". Według niego były wiceszef Platformy Obywatelskiej mógł dostać ultimatum: "albo będziesz kimś w więzieniu, albo będziesz nikim w Platformie". Wiceprezes Solidarnej Polski uważa, że Schetyna mógł się bać odpowiedzialności za "aferę informatyczną".

Na sobotnim zjeździe Rady Krajowej PO zostało wybrane nowe kierownictwo partii. Weszli do niego politycy rekomendowani przez Donalda Tuska, natomiast bez funkcji został były wiceszef Platformy Grzegorz Schetyna. Jego miejsce zajęła Ewa Kopacz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.