Facebook Google+ Twitter

Kurski obiecuje wycofać się z polityki, jeśli przegra wybory

Poseł do Parlamentu Europejskiego, członek Solidarnej Polski, Jacek Kurski udzielił obszernego wywiadu braciom Karnowskim na łamach najnowszego "Uważam Rze". Wyznaje, że najbliższe wybory do Europarlamentu traktuje jako swoje być lub nie być.

Jacek Kurski w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskim komentuje głośną w ostatnich dniach „aferę taśmową”, która jego zdaniem jest przykrywką, mającą odwrócić uwagę społeczeństwa od niekorzystnego dla rządu wyroku Trybunału w Luksemburgu. Broni również swojej partii przed atakami redaktorów, zarzucających mu cynizm i rozbijanie prawicy.

Wartym odnotowania fragmentem jest z pewnością obietnica złożona podczas wywiadu, dotycząca najbliższych wyborów do Parlamentu Europejskiego. Odbędą się za dwa lata, a Jacek Kurski określa je mianem „do or die” i obiecuje, że jeśli członkowie Solidarnej Polski nie wejdą do PE, oznaczać to będzie koniec jego politycznej kariery.

- Jeśli nie wejdziemy do PE, to jestem osobiście gotów wycofać się z polityki - tłumaczy. - Ale wygramy. Sprzyja nam wszystko. Mamy mocnych liderów - dodaje pewny siebie Kurski.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

-ono-
  • -ono-
  • 26.07.2012 09:12

będę tęsknić za "lisiastym" gitarzystą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

... tęsknic nie będę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jacku Kurski, no co Pan, żartuje czy co? Niech Pan nas nie straszy! Scena polityczna, jak to ją sami nazywacie, bez Pana...? Gdzie my taki drogi, to znaczy dobry, kabaret znajdziemy? Niechże Pan ma litość nad nami widzami!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cały ten "rzut na taśmę" z "Solidarną Polską" ma związek z polityką poprzez ściśle pojętą osobistą politykę finansową Jacka Kurskiego. Dwie kadencje w Europarlamencie dają uprawnienia euroemerytalne...:)
Euroemerytura jest godziwa i dożywotnia.
W polskiej polityce raczej nie ma przyszłości - „do or die”.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.