Facebook Google+ Twitter

Kurski ostro o Tusku: "Gnojek, spieprzył życie milionom Polaków"

Jacek Kurski na krakowskiej konwencji Solidarnej Polski w mocnych słowach zaatakował premiera, określając go jako "gnojka, który spieprzył życie milionom Polaków". Komentatorzy wskazują, że to element radykalnej kampanii do europarlamentu.

 / Fot. autor: Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licencja: CC-BY-SA-3.0"Pani Małgorzata Tusk napisała w swojej książce, że „ten gnojek zniszczył jej życie". Przez panią Małgorzatę Tusk przemawia zbyt duża skromność. Dlatego, że ten gnojek spieprzył życie nie tylko jej. Spieprzył życie milionom Polaków!" - tak brzmiała całość wypowiedzi, która już teraz wzbudza wiele kontrowersji.

Według doniesień "Rzeczpospolitej", jest to element kampanii zmierzającej do radykalizacji języka ugrupowania. Ostatnie notowania nie dają partii najmniejszych szans na reelekcję, stąd kierownictwo partii uznało, że jedyną drogą do osiągnięcia celu jest zaostrzenie linii politycznej.

Dało się to zaobserwować również w 25. rocznicę rozpoczęcia obrad Okrągłego Stołu, kiedy to Klub Parlamentarny Solidarnej Polski wniósł wniosek o zmianę treści uchwały na bardziej krytyczną wobec tego wydarzenia. Uczyniła to jako jedyna partia w Sejmie, nawet PiS postanowił przyjąć treść zaproponowaną przez PO i SLD.

To nie pierwsze ostre występy posła Jacka Kurskiego. W trakcie trwania kampanii prezydenckiej w 2005 r., poseł zarzucił Donaldowi Tuskowi, że jego dziadek na ochotnika wstąpił do Wermachtu. Kurski frazę o "gnojku, który spieprzył życie milionom Polaków" zamierza powtarzać, tym bardziej, iż uważa to za szczerą prawdę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ja,o Kurskim -krótko-łajza a nie poseł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie czytałam książki pani Tuskowej, ale jeśli ten cytat
"Pani Małgorzata Tusk napisała w swojej książce, że „ten gnojek zniszczył jej życie".
dotyczy jej męża, to sorry - ale premier ma żonę idiotkę.

A Kurski jak zwykle, więc nawet trudno się dziwić. Na szczęście jemu samemu nikt życia nie spieprzył i staje na głowie, żeby nie stracić miejsca w tym "europejskim burdelu" gdzie takim k... dobrze płacą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trudno będzie Kurskiemu wracać z rodziną z Brukseli . Radykalizacja wypowiedzi nie poprawi notowań tej partii . Wróbel , Kempa , Ziobro ostatnio Dera nie zasługują na żaden parlament .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.