Facebook Google+ Twitter

Kurski: PiS chce, aby Jarosław Kaczyński wystartował w wyborach

- Nastrój w partii jest taki, by to Jarosław Kaczyński kandydował - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Jacek Kurski, pytany o to czy prezes PiS powinien startować w wyborach prezydenckich.

Jarosław Kaczyński / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Jaroslaw_Kaczynski_2007_11_05.jpg&filetimestamp=20071105201843- Jarosław Kaczyński powinien wystartować w wyborach? - pytał Jacka Kurskiego w dzisiejszym Kontrwywiadze RMF FM Konrad Piasecki.

- To jest decyzja Jarosława Kaczyńskiego - odpowiedział polityk PiS. I dodał, że partia i zwolennicy Kaczyńskiego chcą, aby prezes Prawa i Sprawiedliwości stanął w wyborcze szranki. - W imię hołdu dla tych, którzy publicznie zginęli jesteśmy winni kontynuować naszą walkę - stwierdził Kurski.

Według polityka PiS, jeśli prezes Kaczyński wystartuje w wyborach prezydenckich, stanie przed ogromnym wyzwaniem. Z jednej strony będzie toczył walke polityczną, a z drugiej jego zadaniem będzie utrwalenie mitu Lecha Kaczyńskiego. - Ale idzie też o coś bardziej poważniejszego: o mit Lecha Kaczyńskiego, który moim zdaniem może być kapitałem Polski, polskiej państwowości, polskiego narodu. Ludzi myślących o wrażliwości patriotycznej na dekady - powiedział na antenie RMF Kurski.

Całą treść wywiadu przeczytasz TUTAJ.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

A co powiecie o tym kandydacie.
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cimoszewicz bezpartyjny - jeden z najlepszych żartów, jakie ostatnio słyszałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cimoszewicz zrezygnował ostatnio po terapii hakowej i zapewne woli nie powtarzać scenariusza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To tylko taki PR.
Co z tego, że nie jest w żadnej partii... Jan Rokita też nie jest... a jednak kojarzyć go będziemy z pewnymi poglądami, co jakby wyklucza bezpartyjność... no lepiej brzmi apolityczność, niż bezpartyjność, ale to się w dużej mierze nakłada na siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Cimoszce" już z czerwonymi nie po drodze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"czyni z pana Cimoszewicza kandydata idealnego i bezpartyjnego"
Nie bezpartyjnego, tylko czerwonego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przed panem Kurskim i wierchuszką PiS alternatywa: albo zdobyc prezydenturę, albo, w razie przegranej)- stać sie członkami zmarginalizowanej partii, bez wpływu na rządzenie krajem.
Jarosław nie ma innego wyjscia, jak wystartowac.
I dlatego powinien wystartowac również Cimoszewicz. Jego waloray intelektualne, znajomość spraw państwowych, wyrobienie dyplomatyczne i ustosunkowanie na arenie międzynarodowej, czyni z pana Cimoszewicza kandydata idealnego i bezpartyjnego.
Jedna z Jego wypowiedzi o tym, że wystartowałby po to, aby odsunac od władzy Lecha Kaczyńskiego (gdyby, za życia miał jakiekolwiek szanse) wynika logiczny wniosek, że teraz powinien wystartowac, aby nie dopuścić do władzy Jarosława.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Umarł król niech żyje król , mnie pasuje Cimoszewicz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też prawda Łukasz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.04.2010 17:24

To nie kwestia wiary, lecz pewność, że stylu rządzenia Obywatele pozapominali. Nie są tacy podejrzliwi. Są jeszcze rozgrywki sportowe, festiwale, muzyka ciężkiego uderzenia itd. Dźwięki się zapamiętuje, a słowa ulatują, przynajmniej powinny były ulecieć. Ja to zrobię, mam taki kaprys, a Byli tacy co chcieli jeszcze nie dawno krzyczeć. I dobrze że są. Im są różni od siebie, tym lepiej.
I zrobiłem błąd bo się wypowiadam w liczbie mnogiej.

A politykę hakową mogą zastosować również inni kandydaci, Ci którzy straszą zagrożeniem IV Najjaśniejszej (albo straszyć będą). Wszystko dla ludzi. Ale ja się tego nie boję. Poradzę sobie. Głosować idę, bo chcę zmian i spraw, krótką mówiąc WIĘKSZEGO PORZĄDKU. Wszystkiego na polityków nie da się zrzucić. Od siebie też wymagam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.