Facebook Google+ Twitter

Kurski: "PiS to kolonia karna"

Jacek Kurski dołączył do grupy byłych polityków PiS, którzy po wyjściu z partii nie oszczędzają Jarosława Kaczyńskiego: "PiS to kolonia karna" - mówi Kurski.

Kiedy Ludwik Dorn czy Joanna Kluzik-Rostkowska podnosili podobne zarzuty, Jacek Kurski oraz Zbigniew Ziobro w niewybrednych słowach mówili o swoich koleżankach i kolegach. Teraz mówią i zachowują się dokładnie tak samo. W wywiadzie dla rp.pl
Kurski porównał PiS do kolonii karnej, w której Jarosław Kaczyński stoi z politycznym batem.

W sobotę ma się zebrać Rada Polityczna PiS, która zdecyduje o przyszłości partii. Z pewnością będzie musiała wypracować scenariusz przeciwdziałania ruchom "Solidarnej Polski". Obecnie klub "SP" liczy 19 posłów, ale mówi się, że "ziobryści" wyciągną z partii Jarosława Kaczyńskiego 4 posłów oraz kilku senatorów.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

e
  • e
  • 25.11.2011 14:15

Kurski to obrzydliwy facet . Obłudnik , fałszywiec .Wszystko zawdzięcza Kaczyńskiemu ale widać zabrakło mu elementarnych zasad kultury .

Komentarz został ukrytyrozwiń
wizjoner
  • wizjoner
  • 25.11.2011 11:30

Kurski,Ziobro,wy nedzne,male figurki człowiecze przez najmniejsze c..Nigdy nie przebijecie swojego prazesa,nawet mu nie dorównacie.On bowiem jest jedynym genialnym strategiem z wizją przyszłości na kilka pokoleń naprzód.Dlatego teraz nikt go nie rozumie. Jeszcze zatęsknicie,wspominać będziecie a może i pomnik ... . Antek em i jego ferajna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wojsik
  • wojsik
  • 25.11.2011 11:11

Panie Kurski ! Jeszcze parę miesięcy temu twierdził pan że PiS TO PARTIA O N A J W Y Ż S Z Y C H wartościach moralnych.Jeżeli opoóścił pan partię tylko dlatego jej szefem jest lubiący wszystkich partyjnych trzymać za przysłowiowy pysk J Kaczyński ? BO DALEJ DEKLARUJE PAN ŻE PiS PAN KOCHA.
Gdzię leży P R A W D A !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
A.M.
  • A.M.
  • 25.11.2011 10:36

Kaczor ma coraz trudniejszych,bardziej bezwzględnych przeciwnikow.To dobrze. Zagryzą się we własnym stadzie.Tylko media zginą ,bo pożywki zabraknie i trzeba będzie informować o normalności,a to takie nudne .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Adamiak
  • Jan Adamiak
  • 25.11.2011 09:07

Dołączył do grupy bez wychowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.