Facebook Google+ Twitter

Kurski: Platforma nie potrafi wygrać bez bijatyki

- Na razie PiS idzie całkiem nieźle w sondażach, które są publikowane. Naprawdę Platforma czuje już oddech Prawa i Sprawiedliwości za plecami - stwierdził dziś w Kontrwywiadzie europoseł Jacek Kurski.

Sonda

Jacek Kurski

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:JKRUK_20100418_JACEK_KURSKI_IMG_7243A.jpg&filetimestamp=20100421094935 GNU1.2Jacek Kurski w rozmowie z Konradem Piaseckim w RMF FM orzekł, iż premier Tusk w walce o głosy próbuje obrażać PiS, np. "opowiadając bzdury jakoby nasi koledzy byli we frakcji w Parlamencie Europejskim, obrażali Polskę i nie chcieli wpuszczać Polaków".

Europoseł uznał, że PO "nie potrafi wygrać bez bijatyki", a Tusk gotów jest nawet skłamać. Jako przykład podał wypowiedź premiera, w której ten zarzucał PiS niedopuszczenie do inwestycji Unii Europejskiej w Polsce. Wg Kurskiego, to właśnie za rządów PiS można było mówić o realnych sukcesach, więc ten zarzut nadawałby się do wytoczenia sprawy w sądzie.

Pytany o listę PiS w Gdańsku wspominał Annę Fotygę, "osobę o dużym autorytecie, którą ośmieszono, bo walczyła o suwerenność Polski" - jak mówił. Kurski stwierdził, że byłej minister dorobiono fałszywą twarz przez ludzi, którym nie podobała się jej polityka. Europoseł zwrócił też uwagę na nazwisko Krzysztofa Steckiewicza, pełnomocnika komitetu inicjatywy ustawodawczej, który zebrał 156 tysięcy w obronie polskiego Lotosu, a teraz "poczuł, że czas na politykę".

Czy Kurski szuka nowej drogi i odejdzie z PiS?Tak twierdzi Kwaśniewski

Niewiele mówił Jacek Kurski o swoim wkładzie w kampanię wyborczą, choć nie zgodził się z sugestią Konrada Piaseckiego, iż "partyjna młodzież wygryzła europosła". "Ja jestem zawsze do dyspozycji, jeżdżę po kraju, wspieram kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w każdej wolnej chwili, kiedy mnie nie ma w Brukseli. W związku z czym jestem aktywny, czasem podpowiadam jakiś fajny pomysł sztabowi.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

@Dzisiaj 20:29 - "tropił tylko układ" .

Nikt nie musi tropić układów gdyż on był i jest. Czym jest mieliśmy możliwość zapoznać się podczas obrad komisji hazardowej. I nie był umiejscowiony w lokalnych strukturach władzy lecz na jej szczycie w rządzie którego premierem jest Donald Tusk. Słowo "układ" zostało celowo ośmieszone przez ludzi będących w tych grupach powiązanych finansowo z politykami.Że są wpływowi świadczy fakt uniewinnienia choć dowody świadczyły przeciwko nim. Jest to modelowy przykład powstania takiego "układu" a warunki musiały być wyjątkowo korzystne skoro ulokowali się w rządzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@ Konopka
 • @ Konopka
 • 13.09.2011 20:29

450zł ? jednorazowo ? trochę mało !!! PiS nie zrobił nic , tylko się kłócili .Prezes przez miesiąc nie wyszedł do pielęgniarek.- tropił tylko układ .

Komentarz został ukrytyrozwiń
merlin
 • merlin
 • 13.09.2011 08:24

za PIS-u dostali emeryci,ludzie z podniesiona głowa domagali sie podwyżek,bo państwo ekonomicznie pięło sie w góre,podniesiona została najniższa krajowa,przywrócony fundusz alimentacyjny ,becikowe,rodzinne-żyło sie dobrze i spokojnie zwłaszcze zwykłym ludziom,bali sie tylko oszuści i kombinatorzy i nadal boja sie PIS i dobrze!

Komentarz został ukrytyrozwiń
miro dziki
 • miro dziki
 • 12.09.2011 23:35

To oczywiste, że PO robiła wszystko ( wraz z gazetą Michnika i telewizornią Waltera ) aby obrzydzić ludzią PiS . Jak było , tak było, ale teraz jest kulawo do sześcianu . Do tego publiczna telewizornia obstawiona jest przez dyżurnych PO . To dorabianie gęby PiSowi było ordynarne a teraz jest już nudne . PS. Psychoterapia należy się zdecydowanie peoskim maruderą, co to nie wiedzą , że powinni raczej czepić się własnych starych a nie uczciwych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Dzisiaj 21:55

Emeryci nie dostali ani złotówki? Jest to kłamstwo ponieważ emeryci i renciści dostali po ok.450 zł. PIS przegrał wybory dlatego że Polacy uwierzyli Tuskowi w obietnice i zapewnienia że wszystkim będzie żyło się lepiej. A jak jest wszyscy widzimy. Ja z utęsknieniem czekam na powrót Prawa i Sprawiedliwości do władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@ Konopka
 • @ Konopka
 • 12.09.2011 21:55

Jeśli tak cudnie było 2005-2007 to dlaczego ludzie podziękowali tej partii po 2 latach ? To były najgorsze lata w historii Polski. Żadnych podwyżek , emeryci nie dostali ani złotówki. Okupowana TVP [przejęta nocą] emitowała 15 konferencji prasowych .Przypominam o awanturach z koalicjantami. Nie chcę powrotu takich czasów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
 • Gerard Stenc
 • 12.09.2011 21:46

Można być pod urokiem Guru PO-to sprawa umysłu zakodowanego w pewnym świecie.Ale miliony biedaków poszło za Zaklinaczem Szczurów i uwierzyło!Teraz niektórym wstyd za naiwność,a inni dla zasady czekają na skuteczną t r u t k ę! Powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@iwona

Zdezerterował ? To Tusk wraz z swoimi poplecznikami "obalił" rząd Jarosława Kaczyńskiego. Lata 2005-2007 były najlepszym okresem dla ludzi uczciwych. W tym czasie praktycznie bezrobocie nie istniało zarobki "szły" w górę. Świat był się piękny !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
iwona
 • iwona
 • 12.09.2011 20:42

Panie Konopka...bo to jest się czego bać.PIS już raz pokazał co potreafi.Nie daj Boże rządów pod kierownictwem chorego /z nienawiści/człowsieka.Polityka,rządzenie to nie siedzenie u spódnicy mamusi,juz raz rządził i zdezerterował,Czego znowu szuka???

Komentarz został ukrytyrozwiń
@ Konopka
 • @ Konopka
 • 12.09.2011 19:49

Kurski to ma wilczy charakter. Gdyby nie machał immunitetem by się nie wypłacił.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.