Facebook Google+ Twitter

Kurski: Solidarna Polska nie jest małym PiS-em

Jacek Kurski w swojej wypowiedzi dla gover.pl powiedział, że Solidarna Polska nie może być małym PiS-em. Według niego model działania partii nie będzie się opierał na modelu PiS.

 / Fot. Jarosław Kruk/CC 3.0Według Kurskiego Prawo i Sprawiedliwość stosuje model opozycyjności na zasadzie „nie, bo nie”. Solidarna Polska chociaż wywodzi się z tego ugrupowania będzie daleka od stosowania tego typu metod - czytamy w gover.pl

Lider Solidarnej Polski sądzi, że obecne ugrupowanie będzie tzw. drugim płucem prawicy. Kurski wierzy, że dzięki temu partia zyska zdolność koalicyjną, co będzie skutkować powrotem do władzy.

Według Solidarnej Polski i jej liderów w naszym kraju istnieje około 50-60 proc. osób o przekonaniach konserwatywnych. Kurski właśnie wśród nich upatruje wyborców. Mówi, ze spodziewa się odejścia wielu osób, którzy wierzyli w koncepcję PiS na rzecz nowego prawicowego ugrupowania.

[

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

ja
  • ja
  • 29.12.2011 16:11

społeczenstwo jest manipulowane przez media -czy tego nie widzicie-dają błahe komunikaty-mydlą oczy- nic konkretnego nie jest w Polsce załatwiane-głosujecie za PO- które !> podwyasza podatki
2. podnosi vat z 8 na 23% a od lipca wszystko pójdzie na 24%, 3. wykańczają emerytów i osoby chore-brak pieniędzy=brak leków=śmierc. kolejna sprawa to opłaty za przedszkola -oczywiście płacimy więcej. podnoszą od stycznia składke zus.... ile jeszcze wymieniac abyscie zrozumieli że naród polski jest ciemiążony przez nieudolnych tuskowców

Komentarz został ukrytyrozwiń
angel
  • angel
  • 29.12.2011 15:48

tylko Solidarna Polska jest szansą aby Polska była prawdziwą Polską a nie tuskolandią- Tusk to jest zbrodniarz nr 1- narodzie przejrzyj na oczy!!jeszcze wspomnicie moj komentarz

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam
  • adam
  • 29.12.2011 11:03

Ojcze Nasz (Modlitwa Pańska)
Ojcze nasz, któryś jest w niebie
święć się imię Twoje;
przyjdź królestwo Twoje;
bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi;
chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj;
i odpuść nam nasze winy,
jako i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie wódź nas na pokuszenie;
ale nas zbaw od złego.

Amen.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyborca
  • wyborca
  • 29.12.2011 10:15

Gdybym to ja wiedział o co Kurskiemu chodzi ,co on reprezentuje i jakie ma poglądy,to może bym i na niego zagłosował.Gdybym ja to wiedział...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kibic nie kibol
  • Kibic nie kibol
  • 29.12.2011 10:12

Cwaniaki będą robić wszystko aby znów znaleźć się na poselskich posadkach przynoszących największe dochody. W Europarlamencie nic nie robią, poza szkalowaniem Polski, do pracy się nie wezmą bo mogą dostatnio żyć z odsetek na kontach, a "zwykły obywatel" (bo Kurski, Ziorbo, Cymański i reszta cwaniaków są niezwykli) może ich wyłącznie popierać głosując w wyborach.
A takiego wała jak Polska cała Obłudnicy!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andy
  • Andy
  • 29.12.2011 09:46

Kurski????? Niech takie gadki zostawi politykom (jeżeli takich mają) Jego specjalność to rozpierducha i obszczekiwanie. Ma to wypisane na twarzy - bulterierek - ha ha ha....

Komentarz został ukrytyrozwiń
pszczolka
  • pszczolka
  • 29.12.2011 08:58

nie jest malym pisem ale duzym pisuarem

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam
  • Adam
  • 29.12.2011 07:59

Solidarna Polska ma szanse na koalicję. Tusk się boi i wynajmuje takich co piszą bzdury jak wyżej !
Zobaczycie Solidarna Polska Przebije PIS.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 28.12.2011 20:36

"nie jest małym PIS-em"- jest mikroskopijną imitacją.