Facebook Google+ Twitter

Kurski: Więcej osób ma dobre zdanie o Ziobrze niż o Kaczyńskim

Jacek Kurski w rozmowie z Moniką Olejnik przeprosił Ludwika Dorna oraz stwierdził, że Solidarna Polska chce być taką opozycją, "która nie mówi nie, bo nie, tylko mówi nie, dlatego że jest lepsze rozwiązanie".

Jacek Kurski / Fot. Jarosław Kruk,GNU 1.2Jacek Kurski na antenie Radia Zet, nie potwierdził doniesień "Rzeczpospolitej", jakoby nowym członkiem Solidarnej Polski miał być Gabriel Janowski.

Przeprosił też za słowa skierowane do Ludwika Dorna, który niedawno zasilił szeregi klubu. "Kiedyś w tym studio, dokładnie w tej audycji padły z moich ust w stosunku do Ludwika Dorna słowa niestosowne, odnoszące się do jego życia prywatnego, to było głęboko niepotrzebne, niestosowne, być może zbytnio utożsamiające się lojalnością z oczekiwaniami prezesa i za te słowa chciałbym pana marszałka Ludwika Dorna serdecznie przeprosić." - powiedział były europoseł PiS. Jednocześnie podkreślił, że jego związek z Jarosławem Kaczyńskim jest definitywnie zakończony i stwierdził, że "nawet wobec swoich guru życiowych trzeba się umieć w pewnym momencie wyzwolić, jeżeli wymaga tego interes kraju."

Według Jacka Kurskiego Solidarna Polska to przyszłość polskiej prawicy. Poseł stwierdził, że dobre zdanie o Zbigniewie Ziobrze ma więcej osób, niż o Jarosławie Kaczyńskim, zatem nadzieją i szansą na rewitalizację prawicy jest właśnie Ziobro.

Solidarna Polska ma być alternatywą wobec "fatalnych rządów" PO i "drugim płucem" prawicy. "W tej partii jest Ludwik Dorn, Zbigniewa Ziobro, zaczynamy współpracę z Markiem Jurkiem i Prawicą Rzeczpospolitej, łączymy mam nadzieję wszystkie ważne podmioty na prawicy i będzie z tego, coś z tego będzie na pewno. (...) mamy według sondaży od 2 do 3,6 proc. poparcia" - powiedział.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

angel
 • angel
 • 29.12.2011 16:23

kurski umie przyznac sie do błedu i umie przepraszać a czy wasz szanowny Tusk umie przeprosić że oszukał cały naród???pani Jadwigo proszę się wypowiedzieć w tej kwestikto teraz deprecjonuje i jaki jest synonim- zdrajca narodu czy...?

Komentarz został ukrytyrozwiń
jozef kukowski
 • jozef kukowski
 • 21.12.2011 22:27

dlamnie pomazancy kaczynskiego sa warci tyle co kaczynski ,nic,nul zero ,nie bedziecie lepsi ,a wrecz odwrotnie ,juz gryziecie reke ktora was karmila ,i takim oszolomom mam zaufac ,przenigdy ,to jak zniszczony ciuch tylko po praniu ,

Komentarz został ukrytyrozwiń

He he przecież to moherowi żołnierze tego proroka z Torunia wszyscy z jednego worka i wzajemnie sobie warci są.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad rem
 • ad rem
 • 21.12.2011 18:13

Czy ktoś zna drugiego takiego dwulicowca ? Kadził Kaczyńskiemu teraz go opluwa .Opluwał Dorna a teraz mu kadzi .Polityk , który tak się zachowuje publicznie kariery nie zrobi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 21.12.2011 17:25

Lesiu ,a Ty znowu bzdury wypisujesz! Zlituj się człowieku....
@ e - twoje wpisy na poziomie 1 klasy Szkoły Podstawowej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwigo - święte słowa!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kurski - "to było głęboko niepotrzebne, niestosowne, być może zbytnio utożsamiające się lojalnością z oczekiwaniami prezesa i za te słowa chciałbym pana marszałka Ludwika Dorna serdecznie przeprosić."

Oczywiscie pan Kurski nie zauważył w lustrze, że teraz utożsamia się zbytnio z lojalnoscią do Ziobry i oczekiwaniami Dorna.

Wszystko, co mówi ten człowiek, deprecjonuje słowo "lojalność", do którego mozna stworzyć synonim "kurskość".

Nie kocham ani pana Kaczynskiego, ani pana Dorna; ale miec Kurskiego w towarzystwie to już obciach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
 • Oświecony
 • 21.12.2011 15:26

Kurski chwalą nas, kto? wy mnie, a ja was.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma się co martwić - Kurski będzie rządził, co najwyżej, mydłem w wannie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 21.12.2011 15:00

Już widzę Polskę pod rządami Kurskiego ! MASAKRA !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.