Facebook Google+ Twitter

Kutno. Alarm bombowy w kutnowskim Kauflandzie okazał się fałszywy

Dzisiaj po południu do supermarketu Kaufland zadzwoniła anonimowa osoba i poinformowała, że w sklepie znajduje się ładunek wybuchowy. Natychmiast ewakuowano klientów, pracowników i zabezpieczono teren.

 / Fot. Piotr PanfilO sytuacji została powiadomiona policja, a także straż pożarna. Na miejscu zablokowano wjazd na parking oraz ewakuowano wszystkie osoby będące w supermarkecie.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KUTNA.

- Alarm ten okazał się fałszywy - informuje zabezpieczający miejsce zdarzenia funkcjonariusz. Około godziny 18 zostałem powiadomiony, że w sklepie Kaufland został podłożony ładunek wybuchowy. Ewakuowaliśmy klientów sklepu i cały personel - dodaje.

Funkcjonariusz, który udzielał wywiadu mediom. / Fot. Piotr PanfilEwakuacja ludzi ze sklepu trwała niespełna kilka minut. - Byliśmy na terenie sklepu i robiliśmy zakupy. Nagle usłyszeliśmy z głośników, prośbę o szybkie opuszczenie sklepu. Powodu nie podali, więc nie wiedzieliśmy co się dzieje - mówi Wiadomościom24.pl klientka sklepu, która znajdowała się w tamtym momencie na zakupach.

Policja w tej chwili ustala kto zadzwonił i zrobił taki głupi żart.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

W Kołobrzegu(Zachodniopomorskie)z tego co mi rodzina dała znać,też była akcja.Pamiętajmy jaki dzisiaj mamy dzień i jaką obchodzimy rocznice.Ktoś potraktował to nad wyraz sugestywnie.Coś w stylu ,,Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz...",W stopniu działania przeciw grabieży naszej rzeczywistości się przychylam ale co do głupoty tego stopnia nie,choć...

Komentarz został ukrytyrozwiń

niestety, debili nie brakuje.Maja specyficzne "poczucie humoru".Mam nadzieję, że ich namierzą i wlepią surowa karę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.