Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32656 miejsce

Kutno: Dwa wypadki i zablokowana trasa Warszawa-Poznań

W czwartek, około godziny 15, miały miejsce jednocześnie dwa groźne wypadki. Jeden na trasie Warszawa-Poznań, a drugi na drodze Kutno-Łódź, niestety w tym zdarzeniu brał udział pijany kierowca. Droga Warszawa-Poznań była na pewien czas zablokowana.

Droga Warszawa-Poznań była całkowicie zablokowana.Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Piotr Panfil Do pierwszego groźnego zderzenia dwóch aut doszło w miejscowości Zawady, gdzie kierowca jadący samochodem osobowym marki Renault 19 wyprzedzał na tzw. trzeciego. Skutkiem bezmyślnego wyprzedzania było zderzenie z jadącym z naprzeciwka BMW. Trzy osoby jadące samochodem Renault zostały przewiezione do kutnowskiego szpitala, zaś kierowca BMW nie odniósł żadnych obrażeń. Jak informują służby mundurowe, kierujący pojazdem, który "brał na trzeciego" był pod wpływem alkoholu.

Kolejny natomiast wypadek, również o tym samym czasie, wydarzył się na skrzyżowaniu ulicy Łąkoszyńkiej z trasą E2. W wypadku brał udział opel Corsa oraz tir. Kierująca Corsą jechała ze strony ul. Łąkoszyńskiej i skręcała w stronę Warszawy, zaś w stronę Poznania jechał tir. Ten ostatni uderzył w bok samochodu osobowego. Jak wynika z ekspertyzy, kierująca Corsą wymusiła pierwszeństwo, na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. Niestety i tutaj byli ranni. Karetka pogotowia zabrała kierowcę auta osobowego.

- Trasa E2 została zablokowana i była przez pewien czas całkowicie nieprzejezdna. Korki były gigantyczne - informuje Wiadomości24.pl kierowca jadący w stronę Warszawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Przy projektach wschodniej obwodnicy Kutna rozważano budowę skrzyżowania dwupoziomowego (droga Kutno-Łódź z DK2). Niestety, wygrało cięcie kosztów i zrobiono zwykłe skrzyżowanie z sygnalizacją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tu też był piany sprawca zdarzenia link

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za materiał, co my możemy zrobić aby piany nie wsiadał za kierownice swojego auta

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus, plus! ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.