Facebook Google+ Twitter

Kutno: groźny wypadek pod Carrefourem

Na ulicy Oporowskiej w Kutnie doszło do niebezpiecznego zderzenia. Kobieta wyjeżdżająca samochodem osobowym z hipermarketu na główną ulicę wymusiła pierwszeństwo. Samochód uderzył w rozpędzony motor typu "ścigacz".

Motor po zderzeniu z samochodem. / Fot. Piotr Panfil Około godziny 19.10 na ulicy Oporowskiej, przy wyjeździe z hipermarketu Carrefour w Kutnie doszło do niebezpiecznego wypadku. Kobieta, wyjeżdżająca samochodem osobowym z parkingu przysklepowego, wymusiła pierwszeństwo na motocykliście, który jechał główną ulicą. Kierowca i prowadzący "ścigacz" na szczęście żyją, choć uderzenie było bardzo groźne. W tej chwili trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Oto, co zostało z motocyklu typu ''Ścigacz', który uderzył w samochód osobowy. / Fot. Piotr Panfil - Na pewno samochód wyjeżdżający z hipermarketu wymusił pierwszeństwo - powiedział Wiadomościom24.pl pierwszy policjant przybyły na miejsce wypadku, - Na razie nie znamy więcej szczegółów, ponieważ trwa ustalanie przyczyn. Co do poszkodowanych - są to dwie osoby - kierowca i pasażer motocykla. Dobrą informacją jest fakt, iż zaraz po wypadku byli oni przytomni, wiedzieli, co się stało. Właśnie zostali przetransportowani do szpitala w Kutnie. Niebawem lekarze powiadomią o ich stanie zdrowia - dopowiedział.

Zderzenie samochodu z motocyklem. / Fot. Piotr Panfil Motocykliści zwykle są postrachem kierowców, tym razem stało się inaczej. To samochód osobowy stworzył zagrożenie dla motocyklisty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Brawo za odruch DO :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.