Facebook Google+ Twitter

Kutno łączy się w bólu z rodzinami ofiar wypadku w Żychlinie

Prezydent Kutna - Zbigniew Burzyński wraz z władzami miasta, złożył kondolencje rodzinom zmarłych w poniedziałkowej tragedii.

Do tragedii doszło około godziny 17., w jednym z domków wielorodzinnych w Żychlinie, blisko Kutna. Na miejsce natychmiast przyjechała straż pożarna, policja oraz karetki pogotowia. Ekipa ratownictwa medycznego próbowała ratować mieszkańców domku, lecz bezskutecznie. Po długiej reanimacji sześć osób, w tym dwoje dzieci zmarło od zatrucia tlenkiem węgla. Trzech mieszkańców domku wielorodzinnego z ulicy Narutowicza w Żychlinie, mieszka na razie w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Kutnie.

Prezydent Kutna - Zbigniew Burzyński i przewodniczący rady miasta - Jacek Sikora złożyli w imieniu miasta kondolencje rodzinom ofiar poniedziałkowej tragedii.
- W związku z tragicznym wypadkiem, jaki miał miejsce w dniu 31.12.2007 roku w posesji przy ulicy Narutowicza w Żychlinie, w imieniu mieszkańców miasta Kutna oraz własnym, rodzinom tragicznie zmarłych, ich bliskich składamy najszczersze wyrazy współczucia, głębokiego żalu oraz solidarności z nimi.

Pocieszający jest fakt, iż dziecko przewiezione do kutnowskiego szpitala czuje się już całkiem dobrze. Chłopczyk ma 3,5 roku. W środę mają być przeprowadzone konsultacje neurologiczne i okulistyczne.

Według nieoficjalnych informacji chłopiec wyjdzie ze szpitala do końca tego tygodnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.