Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29841 miejsce

Kutno. Ojciec zamordował troje dzieci i popełnił samobójstwo

Współautorzy: Piotr Panfil

40-letni mężczyzna zamordował trójkę swoich dzieci (5, 13 i 15 lat) po czym się powiesił. Zwłoki rodziny odkryła jego żona i matka dzieci, która kilka dni przebywała poza domem.

To w tym bloku, przy ulicy Granicznej, wydarzyła się tragedia. / Fot. Piotr PanfilNikt nie odpowiadał na dzwonienie i pukanie do drzwi. Kobiecie w dostaniu się do mieszkania pomogli wezwani na miejsce funkcjonariusze policji.

- To była spokojna, wręcz wzorowa rodzina. Nigdy nie było na nich żadnych skarg innych lokatorów - taką informację przekazał dziennikarzowi Wiadomości24.pl, Piotrowi Panfilowi, rzecznik kutnowskiej policji Marceli Śmiałek.

Tragedia wydarzyła się na parterze. Na zdjęciu okna pokrzywdzonych.  / Fot. Piotr PanfilJak udało się ustalić reporterowi Radia Łódź, tragedii można było uniknąć gdyby wczoraj około 22 sąsiedzi zareagowali na niepokojące odgłosy, jakie dochodziły z mieszkania, gdzie rozegrała się tragedia. Odgłosy słyszało kilka osób, ale nikt nie zareagował.

Jak poinformowała stację TVN24 podinsp. Joanna Kącka z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, zwłoki dzieci znaleziono w różnych częściach mieszkania. Ojciec zostawił list pożegnalny, ale przyczyny tragedii nie są jeszcze znane.

Źródło: TVN24, IAR

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Jadwigo, ja byłem przez cały czas na miejscu. Rozmawiałem z tymi sąsiadami i proszę mi wierzyć, że każdy z nich mówił, iż to była spokojna, kochająca się rodzina. Nikt nie przypuszczał, że taka tragedia się wydarzy. Również rozmawiałem z policją, która poinformowała, że rodzina ta była porządna. Nie było żadnych wezwań, że się kłócą itp. Teraz każdy w Kutnie zadaje sobie pytanie czemu tak się stało.

Powrócę do kłótni, jaka rozegrała się w nocy z piątku na sobotę. Jak mieli sąsiedzi zareagować skoro myśleli, że to zwykła rodzinna kłótnia? Rozumiem, kiedy rodzina ta jest marginesem społeczeństwa, czy też rodzice są alkoholikami.Tak nie było, dlatego też sąsiedzi nie mieli podstaw, by wezwać policję na miejsce. Nikt się nie spodziewał, że w porządnym mieszkaniu stanie się tragedia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak wyżej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Normalna rodzina" a wewnątrz jakas desperacka rozgrywka.
Sąsiedzi - jak zwykle, czyli "nie moja sprawa".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szok...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po prostu brak słów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.