Facebook Google+ Twitter

Kutno. Po pożarze w bloku, zaczadzeni trafili do szpitala

Do bardzo groźnego w skutkach pożaru doszło tuż po godzinie 16 w jednym z bloków mieszkalnych, przy ulicy Grunwaldzkiej w Kutnie. Do szpitala trafiły dwie osoby, które uległy zaczadzeniu. Pożar wybuchł na trzecim piętrze. - Tragedia. Poszkodowani chcieli skakać z okna - mówi Wiadomościom24.pl, mieszkanka tego budynku.

Pożar wybuchł na 3 piętrze bloku mieszkalnego. / Fot. Piotr PanfilPożar wybuchł na 3 piętrze bloku mieszkalnego. / Fot. Piotr Panfil- Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy o godzinie 16.19 - informował Wiadomości24.pl, Marcin Adamiak, dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej kutnowskiej straży pożarnej. Na miejsce natychmiast przyjechało pięć zastępów straży pożarnej z Kutna i Ochotnicza Straż Pożarna z Komadzyna.

Do szpitala trafiła właścicielka mieszkania na trzecim piętrze i młoda dziewczyna z czwartego piętra. Obie kobiety uległy zaczadzeniu. Strażacy musieli ratować mieszkańców z czwartego i trzeciego piętra, ponieważ ogień wydobywał się także na klatkę schodową.

Pożar wybuchł na 3 piętrze bloku mieszkalnego. / Fot. Piotr PanfilPożar wybuchł na 3 piętrze bloku mieszkalnego. / Fot. Piotr PanfilPożar wybuchł na trzecim piętrze, a prawdopodobną przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej w żaróweczkach choinkowych.

Na miejscu zdarzenia był niemal natychmiast przewodniczący Rady Miasta, Jacek Sikora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Szkoda tych ludzi. Ja mam ten fart , że mieszkam w Łosicach na Bialskiej , gdzie nie ma gazowego ogrzewania. Płaci się więcej za ogrzewanie , ale jesteśmy bezpieczni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.