Facebook Google+ Twitter

Kutno: Po ujawnieniu afery w ,,ekonomiku" wrze na forach internetowych

Sprawa publikacji na YouTube filmów obrażających nauczyciela kutnowskiej szkoły została zgłoszona w środę na policję. Materiał został zabezpieczony i trwa postępowanie wyjaśniające w tej kwestii.

Społeczeństwo w Kutnie po opublikowaniu wczorajszego materiału jest wstrząśnięte zaistniałą sytuacją. Wiadomość jest szeroko komentowana przez kutnowskich internautów. Dowód, że filmy były na portalu YouTube / Fot. Fot. screen
Jedni zdecydowanie bronią nauczyciela historii, inni skarżą się na wykładowcę i wytykają mu brak profesjonalizmu. Nie brakuje opinii typu
,,...co robił ten nauczyciel - nie widział jak go nagrywają? Chyba, że myślami był przy strajku nauczycieli i się zawiesił".
Są i tacy, którzy uważają, że sprawa nie powinna być nagłaśniana i zaszkodzi głównie nauczycielowi: ,,Chodzę do tej szkoły i naprawdę sprawa tego filmu też mnie poruszyła. Osobiście widziałam go dzień przed tym całym zamieszaniem. Wyobrażacie sobie jak czuje się Pan Profesor po tym całym wydarzeniu..." - napisała Karola.

Większość komentujących domaga się jednak surowych kar dla uczniów i dyscyplinarnego wyrzucenia ze szkoły. Niektórzy nawet podają nazwiska osób, prawdopodobnych winowajców.

Wpisy na kutnowskim forum / Fot. scereen kutno.net.pl,,Jestem uczennicą Ekonomika i chociaż nie mam lekcji z Panem Profesorem to doskonale wiem jaki to miły i sympatyczny człowiek. Zawsze spieszy z pomocą do innych! W ogóle nie rozumiem tych osob za to co zrobili. Nawet sobie nie zdają sprawy jaka wielka krzywdę wyrządzili Panu Profesorowi. Bardzo mi żal Pana Profesora i serdecznie mu wspołczuję, bo to naprawdę bardzo fajny człowiek. Przykro tylko że za "głupie zarty" tych wstrętnych osób musimy ponosić (konsekwencje - przyp. red.) my uczniowie, Pani Dyrektor, która zawsze tak dobrze o nas mówi, grono pedagogiczne, a przede wszystkim Pan Profesor. (...) Długo będziemy musieli pracować, aby znowu zdobyć zaufanie Pani Dyrektor i nauczycieli! A winni niech poniosą karę nawet przed sądem!!!" - denerwuje się dziewczyna podpisująca się nickiem ,,uczennica".

,,Właśnie ukończyłem ta szkołę... jestem poruszony tym co się stało... to jest przykre... ci (za przeproszeniem) gówniarze psują opinię tej wspaniałej szkoły... jak nie wiedzą po co są w tej szkole to niech wracają do gimnazjum!!! Pan Profesor zawsze uchodził za dobrego nauczyciela i nie tylko ja tak uważam ale cała starsza społeczność naszej szkoły... te beznadziejne filmiki to po prostu chamstwo i gówniarstwo. I za takiego pierwszaczka cierpi cała szkoła... powinien ponieść pełną odpowiedzialność za to co zrobił!"

* Od redakcji: w cytatach zachowaliśmy pisownię oryginalną, cytaty pochodzą z portalu www.kutno.net.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

nie podam;p
  • nie podam;p
  • 26.06.2011 00:11

gib gib gibon!

Komentarz został ukrytyrozwiń

trafiła na policję?! społeczeństwo jest wstrząśnięte zaistniałą sytuacją? przydałaby się mała korekta...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.