Facebook Google+ Twitter

Kutno: Wypadek z udziałem karetki

Do groźnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Chodkiewicza i Lelewela w Kutnie. Jadąca z pacjentem do szpitala karetka pogotowia, uderzyła w wyjeżdżająca Toyotę Corollę. W wyniku zderzenia cztery osoby przetransportowano do szpitala.

Około godziny 11. na skrzyżowaniu ulic Chodkiewicza i Lelewela, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Jadąca ulicą Chodkiewicza karetka pogotowia uderzyła z dużą siłą w samochód marki - Toyota Corolla. W zdarzeniu uczestniczyły 4 osoby: sanitariusz, kierowca ambulansu, pacjent przewożony do szpitala i kierowca Toyoty. Pomoc przybyła natychmiast. Wszystkich poszkodowanych zawieziono do kutnowskiego szpitala na hospitalizację.

Na skutek uderzenia ambulans się przewrócił tarasując całe skrzyżowanie, zaś samochód osobowy zatrzymał się w krzakach na chodniku.

- Widok jest przerażający - mówi Wiadomościom24.pl Maciej, mieszkaniec Kutna, - Nie wiem, co się dokładnie stało, czy wszyscy żyją. Mogę powiedzieć, że żal mi wszystkich uczestników wypadku. Nie mogłem patrzeć na wystające nosze z karetki. Po prostu szok - dodał.

Przyczyny wypadku nie są na razie znane. Na miejscu przebywa policja. Wśród przechodniów można usłyszeć, iż kierująca kobieta samochodem marki Toyota wymusiła pierwszeństwo jadącej karetce do szpitala.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

(+) za informacje lokalne

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.