Facebook Google+ Twitter

Kutno: Zjazd Wróżek i Wróżbitów za nami, pozostały wspomnienia

W andrzejkową sobotę w Kutnowskim Domu Kultury odbył się udany już II Zjazd Wróżek i Wróżbitów. Tegorocznym tematem zjazdu było "Karto, karto powiedz, co mnie czeka...?". Na spotkaniu gościła również Jolanta Stachowska, znana w całym kraju tarocistka, numerolożka i wróżka.

II Zjazd Wróżek i Wróżbitów. / Fot. Piotr PanfilSpotkanie wróżek i wróżbitów w Kutnie cieszyło się o wiele większym powodzeniem niż rok temu. - Na pewno zjazd cieszy się dużym zainteresowaniem i coraz więcej osób jest zainteresowanych właśnie wróżbiarstwem, ezoteryką - mówi specjalnie Wiadomościom24.pl organizator zjazdu, Michał Komorowski. - Mam swoich klientów i dlatego postanowiłem to wykorzystać i zorganizować taką imprezę. Tym bardziej, że w Kutnie takie coś się nie odbywa - dodaje z pewnością.

Przypomnijmy, że Michał - numerolog, tarocista, znawca symboliki kart klasycznych i cygańskich, jest organizatorem II Zjazdu Wróżek i Wróżbitów. Mówi, że w wieku siedmiu lat zaczął się na poważnie tym interesować. - Dostałem wtedy karty tarota od mamy - podkreśla Komorowski.

Zjazd rozpoczął się wykładem Piotra Gońciarza - ezoteryka, autora książki "Jasnowidzenie dla początkujących". Podczas lekcji nawiązywał, że najważniejszą rzeczą w tego typu sprawach jest spokój i wyciszenie. Następnie w sali kameralnej KDK-u wykładali również: wróżbita Gabriel, Joanna Stachowska oraz na koniec medytował organizator, Michał Komorowski.

II Zjazd Wróżek i Wróżbitów - stoisko handlowe.  / Fot. Piotr PanfilMiędzy godziną 13, a 16.30, każda osoba, która zajrzała na spotkanie mogła wziąć udział w konkursie. Wystarczyło tuż przy wejściu odebrać karteczkę z numerem, po czym parę minut po godzinie 17 nastąpiło losowanie osób, które wygrały bezpłatną wizytę u dowolnej Wróżki.

Następnie od godziny 14 do 22, każdy zainteresowany mógł udać się do wybranej tarocistki, tarocisty w celu poznania swojej przyszłości lub też porozmawiania co robić, by żyło się lepiej oraz jak pozbyć się nerwów, które towarzyszą nam na co dzień.

Kolejki do Wróżek i Wróżbitów.  / Fot. Piotr PanfilDo kogo zatem można było się udać?
Jolanta Stachowska - znawczyni wiedzy Majów, Tolteków, Indian. Tarocistka, numerolożka, wróżka, psycholog.
Wróżka Agnieszka - tarocistka, znawczyni tarotowego portretu psychologicznego i symboliki włoskich kart miłości dell' amore.
Wróżka Maria - runistka, tarocistka, egzorcystka, specjalistka od spraw Karmy i Reinkarnacji, posiada II stopień Reiki.
Wróżbita Gabriel - tarocista, psycholog, znawca numerologii, astrologii oraz psychologii jungowskiej.
Piotr Gońciarz - tarocista, numerolog, astrolog, posiada dar jasnowidzenia.
Wróżka Joanna Grzyb - tarocistka, numerolożka, posługuje się kartami Cygańskimi.
Wróżka Aneta - runistka, tarocistka, radiestetka, znawczyni numerologii w systemie pitagorejskim i kabalistycznym, symboliki kart anielskich, posiada stopnie Reiki, zajmuje się chińskim masażem Gua Sha.

Przez cały czas zjazdu, przy wejściu znajdowało się stoisko handlowe Michała Komorowskiego i "EZOTV". Znajdowały się tam książki, talizmany oraz karty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Super sprawa!
  • Super sprawa!
  • 09.03.2011 23:24

A bedzie zjazd w 2011?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ooo fajnie! Plus! Ale ja w to nie wierzę xD

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.12.2008 11:16

Chłe,chłe,chłe. Idiotyzm do entej potęgi z tymi wróżbami, gusłami i wszelkimi zabobonami. Toż mamy 21 wiek, a zaścianek i ciemnota dalej ma się dobrze, ech...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.