Facebook Google+ Twitter

Kutnowscy urzędnicy lekceważą głos mieszkańca

Czy oczekiwanie przez miesiąc na naprawienie jednej lampy to nie za dużo? Czy kutnowski Urząd Miasta i straż miejska mają swoich obywateli w głębokim poważaniu?

Wystarczy lekki wiatr aby klosz się zerwał z drutu. Oby nikt nie przechodził, bo może się stać tragedia. / Fot. Piotr Panfil Wszystko zaczęło się 4 lipca. W kutnowskim parku Traugutta zauważyłem wiszącą lampę z grubym, ciężkim kloszem i pękniętą żarówką w środku. Gdyby lampa się urwała i spadła na kogoś, mogłoby się to skończyć tragedią. Moje obawy potwierdził przypadkowy przechodzień. Wspólnie postanowiliśmy zgłosić zaistniałą sytuację funkcjonariuszom straży miejskiej, którzy pojawili się nieopodal.

Straż miejska lekceważy sprawę?

Jeden ze strażników stwierdził, że problem trzeba zgłosić do Urzędu Miasta. Drugi zaś sam zaoferował zgłosić tę sprawę odpowiednim służbom. Wystarczy lekki wiatr aby klosz się zerwał z drutu. Oby nikt nie przechodził bo może się stać tragedia. / Fot. Piotr PanfilPo tygodniu lampa, jak wisiała tak wisi. Dlaczego do tej pory nie została naprawiona usterka, skoro strażnicy przyjęli zgłoszenie?

Widzimy, jak służby zdjęły wiszący klosz, a pozostawiły słup bez oświetlenia. / Fot. Piotr PanfilJak informuje Wiadomości24.pl komendant straży miejskiej w Kutnie - Ryszard Wilanowski, funkcjonariusz powinien przyjąć zgłoszenie bez żadnego "ale". Stwierdził także, iż w tamtym dniu nie można było zgłosić gdzie indziej, ponieważ o godzinie 18 Urząd Miasta był nieczynny. Jednak chwali postępowanie drugiego strażnika, który bez żadnego zastanowienia zanotował sprawę. Komendant zapowiedział, że na pewno porozmawia z tymi funkcjonariuszami i wyciągnie konsekwencje.

Straż miejska po przyjęciu takiego zgłoszenia od mieszkańca Kutna, informuje odpowiednie służby, które usterkę taką naprawią.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.