Facebook Google+ Twitter

Kutnowski fotograf Leszek Baranowski stworzył album mieszkańców

Pomysłodawcą projektu "Mieszkańców portret własny. Kutno to Ty - portrety" jest fotograf, Leszek Baranowski. Zrobił on cztery sesje zdjęciowe w plenerze, dzięki czemu mieszkańcy miasta mogli sfotografować się i zaistnieć w kutnowskim albumie.

Kutnowski fotograf, Leszek Baranowski podczas pracy. / Fot. Piotr PanfilNa razie powstał album internetowy. W najbliższym czasie na stronie internetowej zdjęć będzie przybywać. - W przyszłości chciałbym wydać album książkowy - informuje Leszek Baranowski. Autor w rozmowie z Wiadomościami24.pl zapowiedział, iż na stronie będą również publikowane zdjęcia z różnych wydarzeń kulturalnych Kutna. - Chciałbym przez fotografię pokazać Kutno, wydarzenia kulturalne, a przede wszystkim mieszkańców tego miasta - dodaje Baranowski.

Ci, którzy podczas wcześniejszych edycji, nie zdążyli zrobić sobie zdjęcia do internetowego albumu, a chcieliby w nim się znaleźć, mają jeszcze szansę. Wystarczy e-mailem powiadomić Leszka Baranowskiego o takim zamiarze (leszek.baranowski@vp.pl), wtedy zostanie wybrany termin i miejsce sesji zdjęciowej. Jak zapowiada kutnowski fotograf, warto, by każdy wpisał się w historię Kutna. - Zapraszam do włączenia się w "mieszkańców portret własny", bowiem będzie to ostatnia edycja tego projektu - informuje Wiadomości24.pl Leszek Baranowski. - Projekt ten cieszy się dużym powodzeniem.


Ciekawostką jest, że zdjęcia robiły sobie także osoby, które przyjechały do Kutna w odwiedziny, więc w albumie obok rodowitych kutnian, znajdą się również mieszkańcy innych miast, a nawet krajów. - Takie osoby są bardzo mile widziane - zapewnia fotograf.

Zapraszamy do odwiedzin na stronę Leszka Baranowskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Skojarzyło mi się to z ciekawym projektem Hermanowicza, polecam http://www.mariuszhermanowicz.com/photo_view.php?var=249&type=serie
chodzi o serię "Chciałem sfotografować wszystkich mieszkańców Paryza" :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobry pomysł..

Komentarz został ukrytyrozwiń

świetny pomysł :) Do Kutna właścinie daleko nie mam więc ... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.