Facebook Google+ Twitter

Kwaśniewski pojedna się z Napieralskim?

Aleksander Kwaśniewski pojawi się na konwencji SLD, która ma się odbyć w połowie września - ustaliło radio TOK FM. Czy to koniec szorstkiej przyjaźni między byłym prezydentem, a szefem Sojuszu Lewicy Demokratycznej?

 / Fot. Archiwum Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – www.prezydent.plJeśli nieoficjalne informacje się potwierdzą, dla bacznych obserwatorów sceny politycznej będzie to spore zaskoczenie. Tajemnicą poliszynela jest, że obaj panowie - delikatnie to ujmując - nie pałają do siebie sympatią.

Gazeta.pl przypomina, że przed kilkoma dniami "Wprost" informował, że były prezydent nie pojawi się na konwencji i nie będzie popierał jej w wyborach. Według tygodnika, miał podjąć taką decyzję, bo zawiódł się polityką lidera partii Grzegorza Napieralskiego.

Czy były prezydent, w imię interesu SLD, pojedna się z Napieralskim, dowiemy się już w połowie września.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

bb
 • bb
 • 28.09.2011 00:38

czy spadł ze schodów po pijaku? WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
 • edwin
 • 26.08.2011 22:53

@Jacek Cegła [czwartek, g.17:19]
Rozumiem, że stawia p. pytanie retoryczne, które w kontekście artykułu brzmi po prostu cynicznie. Niezależnie od pańskich sympatii i zapatrywań politycznych - nie wierzę - że ma pan jakieś wątpliwości co do indolencji Napieralskiego. Pamiętajmy że to kolejny "pampers", bez najmniejszej praktyki i doświadczenia garnący się do władzy. Jak do tej pory- to nędznie wychodzimy jako społeczeństwo - gdy władzę sprawuje co raz to większy ignorant. I to należy podkreślać i przed tym trzeba ostrzegać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
hh
 • hh
 • 26.08.2011 04:29

WYNIKI WYBORÓW : PIS-39% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe partie po 0,2% ,nie pójdzie do wyborów około 13% .SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE o 15% dla PIS przed następnymi wyborami? - od 8 lat są OPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami ? - piszą i mówią -totalna kompromitacja (nie)rządu i RPP , które przedstawiają nieprawdziwe i zaniżone : WSKAŻNIKI i DANE i chcą wmówić światu i społeczejnstwu ,że w POLSCE żyje się lepiej niż w UE (chyba tylko kilkunastu tysiącom najbogatszych ) - bo 90% ludzi w POLCE KLEPIE BIEDĘ - zarabia i żyje poniżej minimum UE (płaca minimalna wiele razy MNIEJSZA niż w krajach UE , a ceny takie takie same) - ciągłe UKRYWANIE przed ŚWIATEM i społeczeństwem prawdziwego zadłużenia POLSKI poprzez nie WLICZNIE do długu : zaciągniętych przez ten rząd porzyczek i sprzedanych obligacji w UE , ciągłe zadłużanie OBLIGACJAMI,KREDYTAMI prawie WSZYSTKICH miast , ciągłymi nowymi obligacjami rządu , okradanie z pieniędzy PRZYSZŁYCH emerytur z OFE , ... , -jest to ciągłe UKRYWANIE prawdziwego zadłużenia i przerzucanie go na przyszłe pokolenia –mamy już większe zadłużenie niż GRECJA –twierdzi to wielu profesorów,politologów,… . TYLKO ZADŁUŻAJUĄ POLAKÓW ,NIE ROBIĄ REFORM,aby to zadłużenie zmniejszyć – JEDYNIE TYLKO CO POTRAFIĄ – TO ZA SWOJE NIEKOMPETENCJE I ZŁE RZĄDZENIE OPLUWAJĄ i OBWINIAJĄ PIS oraz 80% ludzi żyjących na krawędzi ubóstwa -NIC DLA TYCH LUDZI NIE ROBIĄ,ABY ŻYŁO IM SIĘ LEPIEJ-jedynie uważzają ich za NIEUDACZNIKÓW . Jeżeli w krótkim czasie nie chcemy być drugą GRECJĄ ,to w wyborach DAJMY CZERWONĄ KARTKĘ PObolszewi i temu (nie)rządowi (PO,PSL).Zabrano młodym ludziom przyszłe emerytury OFE(nie mają pracy w kraju) -skok rządu i prezydenta na kasę ludzi -czy media i prezydent powiadomią społeczeństwo o WYROKU w SPRAWIE OFE (czy poznamy uzasadnienie sądu?,czy poznamy nazwiska w sprawie opini OFE prawników i doradców rządu i prezydenta ? Emertom pracującym zabrano EMERYTURY .. Młodzi studenci na zasiłkach -nie mogą podjąć pracy w kraju-muszą wyjeżdzać za granicę-rząd się z tego cieszy bo spadnie bezrobocie w kraju-czy nie powinni oni pracować w POLSCE i tu płacić podatki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 25.08.2011 18:40

napieralski niby udaje ze coś robi ale niedługo wyborcy zweryfikuja jego czyny a jak jeszcze przegra z Ar.... zbierając mniej głosów to bedzie wstyd

Komentarz został ukrytyrozwiń
adsenior
 • adsenior
 • 25.08.2011 17:30

No i może Napieralskiego Stoltzman zainfekuje "filipińskim robakiem"???

Komentarz został ukrytyrozwiń

To, że były prezydent jest ikoną polskiej lewicy, nie ulega żadnej wątpliwości. Pytanie, czy G. Napieralski jest skutecznym liderem Sojuszu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
BM
 • BM
 • 25.08.2011 17:11

Pan Kwaśniewski nie musi się jednać z panem Napieralskim bo pan prezydent był i jest człowiekiem lewicy to tylko pan Arłukowicz jest człowiekiem bez ideowym

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.