Facebook Google+ Twitter

Kwaśniewski tłumaczy się z "wystąpienia" w Szczecinie: - Biorę leki

Aleksander Kwaśniewski podczas wczorajszego wystąpienia na konwencji LiD w Szczecinie znów wydawał się niedysponowany. Były prezydent tłumaczy, że to przez leki, które aktualnie przyjmuje.

Wolniejsza i niewyraźna mowa, mniejsza charyzma wypowiedzi czy powtarzające się wyrazy - w taki sposób odebrali wystąpienie byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego uczestnicy konwencji Lewicy i Demokratów w Szczecinie. - Biorę leki, które mogą wywoływać takie zachowanie - tak tłumaczy swoje zachowanie podczas konwencji Aleksander Kwaśniewski, jednocześnie dodając - nie można ich łączyć z alkoholem, więc nie łączę.

– Czy pan źle się czuje, czy znowu się goleń odezwała, bo tak niektórzy mówią dzisiaj – zapytał Kwaśniewskiego podczas konferencji prasowej jeden z dziennikarzy. – Nie rozumiem pańskiego pytania – odparł Kwaśniewski.
– Czy pan coś dzisiaj pił - alkohol? – indagował dziennikarz.
– A na jakiej..., nie, no wie pan, to jest ... no nie wiem, jak często pan takie pytania zadaje. No, a jaki jest problem? – powiedział Kwaśniewski.
– Jest początek kampanii wyborczej, a pan prezydent wygląda na bardzo zmęczonego człowieka – tłumaczył inny dziennikarz.

– Niech pan nie miesza kampanii i prosiłbym was o trochę kultury w zadawaniu pytań. Zażywam leki, to są leki, które być może dają tego typu efekty, że pan może się zastanawiać, czy coś jest tak, czy nie tak. Natomiast są to leki, których nie wolno łączyć z alkoholem, więc nie łączę. A jeżeli pana interesuje moje zdrowie, to tego się nie pyta na antenie. To jest nieładne. Nie życzę nikomu, żeby musiał ze swoimi kłopotami chodzić po rozgłośniach" - powiedział Kwaśniewski.

– Lewica i Demokraci przestrzegają! Jarosławie Kaczyński, Lechu Kaczyński, Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie drogą jednej partii. Nie z nami te numery, Ziobro - ostrzegał z mównicy Kwaśniewski.

W popołudniowym magazynie "24 Godziny" Ryszard Bugaj skomentował następująco wtorkowe wystąpienie Kwaśniewskiego: - Byli prezydenci powinni odchodzić jednak na emeryturę, choć z różnych powodów, jeśli chodzi o Wałęsę i Kwaśniewskiego.

- Mam wrażenie, że on jest znów niedysponowany. To niedyspozycja ogólnie znana - powiedziała portalowi Dziennik.pl Jolanta Szczypińska z Prawa i Sprawiedliwości.


Zobacz inne artykuły gazety Wiadomości24.pl, na temat pozostałych niedyspozycji byłego prezydenta Kwaśniewskiego.
- Ukraińskie media o zachowaniu Kwaśniewskiego w Kijowie
- Marek Borowski podczas konwencji LiD: Olek, mordo ty nasza!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

nie wiem skąd się wzieło w mojej wypowiedzi słowo "myśli", ale nie powinno go tam być :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Bonar, a Ty wszędzie musisz węszyć pisowski podstęp?" Marika, każdy czyta co chce przeczytać, Ty myśli sugerujesz, że ludzie wokół wietrzą spiski i podstępy PiS. Ja powiedziałem, że politycy lubią sobie przycinać, gdy mają okazję. Każdy patrzy przez swój pryzmat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.10.2007 00:24

Ktoś ma wątpliwości, że się skończył politycznie? Jest pod stałą opieką BORu i polecą głowy, bo jego kolejny upadek ośmiesza kreowanie go na wroga nr 1 przez Jarosława Kaczyńskiego. Kwaśniewski w wygranej debacie z Kaczyńskim - też nie był w błyskotliwej formie, miał słaby refleks i chwile zagubienia.

LiD pada na deski w żenującym stylu, tak jak wcześniej PZPR, SLD i chyba wszyscy towarzysze powinni uciekać do Samoobrony - wzorem Leszka Millera...?

Komentarz został ukrytyrozwiń

jak macie wątpliwości trzeba było dać mu balonik do dmuchania a nie dziwne komentarze dajecie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda...
Pan Aleksander Kwaśnieski jest wybitnym politykiem , który zasłużył się dla naszego kraju wieloma ważnymi sprawami, ( i nie tylko dla naszego kraju - przykładem Ukraina).
A teraz wygląda na to wszystko to marnuje, rujnuje swoją reputacje albo głupim, nieodpowiedzialnym zachowaniem albo też chorobą w którą być może popadł.
Bo nie chce mi się wierzyć w te leki, oczywiście nie można tego wykluczać na 100 % ale... lepiej te słowa Pana Prezydenta pominąć milczeniem.

Jak dla mnie dobrym ruchem byłoby wyłączenie Aleksandra Kwaśnieskiego z kampanii albo przynajmniej jego przyciszenie, bo psuje teraz reputację nie tylko sobie ale i całej partii.

Powiem jeszcze raz - Bardzo szkoda Panie Prezydencie, bardzo...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.10.2007 21:56

Masz na myśli Bezę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kwaśniewski ma problem. Jestem pewna, że za parę lat sam o tym w jakimś programie opowie. A na razie najlepiej by zrobił jakby dał się zastąpić swojej lepszej połowie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.10.2007 21:39

No to... na drugą nogę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Był kiedyś taki radziecki film wojenny. Dowódca na froncie poprosił, żeby przesłano mu nowy oddział. Ale żeby, na litość, nie składał się z samych opijusów, uganiających się za panienkami. I przysłano. Zgodnie z życzeniem. W tym oddziale nikt nie pił i nikt się nie uganiał. To był oddział kobiecy :)
Tak mi się jakoś przypomniało w związku z tym, że Joli nikt nigdy chwiejącej się nie widział...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.10.2007 21:27

No to Kaczyński musi mu rzucić drugie koło ratunkowe w tej kampanii... a jeszcze 12 dni do końca i raczej nie da się reanimować lewej nogi.. za to akcja ratunkowa z defibrylacją w wydaniu Jarosława - jest bardzo dramatyczna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.