Facebook Google+ Twitter

Kwaśniewski: Wynik jest zły. Czas na decyzje

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-10-10 01:01

- Wynik, uzyskany przez SLD jest zły. Wymaga przedyskutowania - w taki sposób ocenił sondażowy wynik wyborczy Aleksander Kwaśniewski, były prezydent RP. - Napieralski musi przedstawić, jak wyobraża sobie swoją przyszłość - dodał.

źródło: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Aleksander_kwasniewski_konferencja.jpg / Fot. WikipediaKwaśniewski, komentując sondażowy wynik wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, powiedział, że w SLD istnieje problem przywództwa i to "wymaga dyskusji". Według byłego prezydenta, Grzegorz Napieralski powinien w najbliższych dniach przedstawić analizę uzyskanego wyniku. - Najpierw do tego, co powie należy się ustosunkować, a na końcu głos musi zabrać partia - podsumował Kwaśniewski. - Musi przedstawić, jak wyobraża sobie swoją przyszłość - dodał. W przyszłym roku SLD zbierze się na kongresie, na którym możliwe będą zmiany kierownictwa.

- Stawiam dramatyczną tezę. Jeżeli Sojusz Lewicy Demokratycznej nie odnajdzie sposobu na dotarcie do wyborców, a także koncepcji programowej, wiarygodności, energii i siły przekonywania to mogą być ostatnie wybory, w których Sojusz znalazł się w parlamencie - powiedział o wynikach prezydent Kwaśniewski. - Takie ostrzeżenie warto przemyśleć. Czas na dyskusje, analizy i decyzje jest teraz, a nie za rok czy dwa - zaapelował do członków SLD.

Dobry wynik Ruchu Palikota Aleksander Kwaśniewski określił jako wpływ "okresu pionierskiego", który inne partie mają już za sobą.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

mm
  • mm
  • 18.10.2011 00:02

. .
mówią i piszą : Panie Donku - to pan jest winien temu BAJZLOWI - bo już ROK temu trzeba było odwołać GRABARZA(nie tylko). Ten rok został ZMARNOWANY bo panował BAŁAGAN,NIERÓBSTWO,PRZEKRĘTY,KRADZIEŻE, MACHLOJKI,ROSŁA KORUPCJA, ... .Dość OBIJANIA i nieprzeprowadzania przez 4 lata REFORM potrzebnych w POLSCE,dość w tępie GEOMETRYCZNYM powiększania DŁUGU,a tym samym ZADŁUŻANIA POLAKÓW na przyszłe pokolenia!!! DO roboty !!! ZA co pobieracie tak wysokie pobory???WIĘKSZOŚC ministrów "NIEUDACZNIKÓW" do WYMIANY. plotkują studenci -ĆPA? -to DINOZAURY PRL-u:Kalisz,Miler,Krasoń, ... robili złą KAMPANIĘ SLD-powinni być ROZLICZENI ,a może WYRZUCENI z SLD.Robią oni więcej ZŁA niż POŻYTKU.A BŁAZEN KALOSZ CHE,aby go PROSIĆ o PRZYWÓDZTWO-CZY BŁAZENADA????-TO PEWNY GWÓŻDŻ do trumny SLD.Lepiej WYŚLIJCIE GO ZA GRANICĘ NA PARADY LIZBIJEK I PEDAŁÓW . TEN ZDRAJCA UKŁADAŁ SIĘ WCZEŚNIEJ z POligłupem.WYROLOWALI PIEKARSKĄ. PREGRALIŚCIE PAJACE bo zachciało wam się WŁADZY za wszelką CENĘ -nawet krytykując OPOZYCJĘ,a nie rząd. POMYLILIŚCIE GRZĘDY-FAŁSZYWE PRZYDUPASY mieliście bronić praw robotniczych,a wam się ZACHCIAŁO WALCZYĆ przeciwko ludziom podpisując potajemnie PAKT z BOGACZMI (przedsiębiorcami). Zapomnieliście o podstawowych HASŁACH LEWICY-zamiast być opozycją wobec rządu i BRONIĆ SŁABSZYCH ... , to tylko KRYTYKOWALIŚCIE OPOZYCJĘ ,zapomnieliście o podstawowych haśłach lewicowych,a myśleliście TYLKO jak się DORWAĆ DO KORYTA i STOŁKÓW!!!! SLD epoki Leszka Millera i Józefa Oleksego to była nic innego jak tylko zwykła banda łobuzów. Był to gang politycznych oportunistów, którym chodziło wyłącznie o władzę i pieniądze i którzy - w gruncie rzeczy - nie mieli żadnych poglądów - pisze Wielomski.(Rosati,...,Arłukowicz,...). Prof. Adam Wielomski w swoim wpisie nazywa Palikota "wcielonym Antychrystem" i wypowiada mu wojnę.i całej tej bandzie wyszłej z piekielnej czeluści. To już nie jest spór partyjny czy polityczny. To wojna o być lub nie być Katolicyzmu Rzymskiego...".CZY mają rację?-mówią i piszą : Nauczyciele głosowaliście na OBIECANKI Tuska to teraz nie DZIWCIE się,że zostaliście "WYROLOWANI" przez rząd i samorząd. Kiedy się OPAMIĘTACIE?, "Całkowicie się zgadzam i popieram wypowiedź prezesa ZNP Sławomira Broniarza, edukacja dzieci i młodzieży jest bodaj najważniejszym obowiązkiem państwa i nie nie wolno jej komercjalizować jak wywóz śmieci. Powtórzę nieudolnie słowa pewnego średniowiecznego twórcy - "taką będziemy mieć Polskę, jak młodzieży chowanie". Wzywam wspólobywateli do wyrażenia swojej opinii i czynnego protestu! ", "Tusk wszystko bedzie prywatyzował i niszczył taki dostał rozkaz z izraela.Ma dokonać nie tylko demontażu szkolnictwa ale również państwa Polskiego.Z Polski ma utworzyć drugi izrael."," Przemysł zniszczyli zabierają się do niszczenia szkół-protestuję."," Najlepiej sprywatyzować Tuska, rząd, Komorowskiego i wystawić na giełdę. "

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 10.10.2011 03:15

Kwaśniewski ---- wynik jest zły, czas na decyzje....
A może sam zostanie szefem SLD ---- wynik będzie pewnie jeszcze gorszy!!!

Teraz kolej na Platformę ,to zwycięstwo jeszcze o niczym nie świadczy ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.