Facebook Google+ Twitter

Kwestionowanie śmierci wszystkich pasażerów powraca co roku

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-04-25 21:09

Antoni Macierewicz ogłosił niedawno, że w katastrofie smoleńskiej przeżyły 3 osoby. Nie powiedział, kim one były, nie podał też dowodów. Prokuratura zaprzeczyła tezom Macierewicza. Temat śmierci wszystkich pasażerów był już poruszany rok te

 / Fot. Julo/CC 2.5Pod koniec marca ub. roku Ministerstwo Spraw Zagranicznych opublikowało na swojej stronie internetowej nagrania Centrum Operacyjnego MSZ z dnia katastrofy smoleńskiej. Była to odpowiedź Ministerstwa na "liczne pytania polityków Prawa i Sprawiedliwości, w tym prezesa Jarosława Kaczyńskiego". Kaczyński podczas publicznego przesłuchania w europarlamencie ws. katastrofy w Smoleńsku mówił stwierdził: Chciałbym wiedzieć, dlaczego minister Polski już niewiele po 9 (...) wiedział, że wszyscy zginęli. Skąd wiedział?.

Nagrania przedstawiają między innymi rozmowę pracownika CO z polskim ambasadorem w Rosji Jerzym Bahrem, który już o godzinie 9. był na miejscu katastrofy. No w tej chwili ja stoję, samolot jest całkowicie rozbity, stoimy w odległości 150 metrów, nie ma żadnego śladu życia, ugasili pożar, który był w przedniej części i to jest wszystko. Otoczone to jest już przez straż pożarną - mówił Bahr.


źródło: www.msz.gov.pl, 30.03.2012

Posła Antoniego Macierewicza nie było w Smoleńsku. Do tej pory nie przedstawił także żadnych dowodów na potwierdzenie tezy o trzech osobach, które przeżyły katastrofę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.