Facebook Google+ Twitter

Kwiatkowski o seksaferze: To jest ostrzeżenie

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-02-12 09:54

Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski wierzy, że wczorajszy wyrok w sprawie seksafery w Samoobronie przełamie milczenie kobiet wykorzystywanych przez przełożonych. Wczoraj w tej sprawie skazani zostali Stanisław Łyżwiński - na 5 lat więzienia i Andrzej Lepper - na dwa lata i trzy miesiące. Wyroki nie są prawomocne.

Krzysztof Kwiatkowski powiedział w Salonie Politycznym Trójki, że skazanie polityków z pierwszych stron gazet powinno dać wiarę innym ofiarom mobbingu w pracy. Minister dodał, że ten wyrok przywraca wiarę w sprawiedliwość i jest ostrzeżeniem dla wszystkich, którzy chcieliby wykorzystywać swoją uprzywilejowana pozycję zawodową.

Sprawę wykorzystywania seksualnego kobiet przez polityków Samoobrony ujawniła w 2006 roku Aneta Krawczyk, radna tej partii. Oskarżyła ona Stanisława Łyżwińskiego o zmuszenie do czynności seksualnych w zamian za pracę w biurze poselskim posła Samoobrony. Przed sądem zeznała również, że została zmuszona do podobnych zachowań przez Andrzeja Leppera.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.